Strona główna » Świnoujście – UDANY WEEKEND MŁODYCH PIŁKARZY AP BALTICA ŚWINOUJŚCIE.

Świnoujście – UDANY WEEKEND MŁODYCH PIŁKARZY AP BALTICA ŚWINOUJŚCIE.

by Świnoujście w sieci

UDANY WEEKEND MŁODYCH PIŁKARZY AP BALTICA ŚWINOUJŚCIE.

Wielkim sukcesem młodych piłkarzy AP Baltica Świnoujście, z rocznika 2012, zakończył się niedzielny (17.02) turniej piłkarski, którego organizatorem była Arkonia Szczecin. W imprezie wystąpiły zespoły- Grupa A: Arkonia II Szczecin ,Football Arena, Pogoń Szczecin, Chemik Police, AMP Dobra, AP Osadnik Myślibórz. Grupa B: AP Baltica Świnoujście, Arkonia I Szczecin, AP Reiss Gryfino, AP Kotwica Kołobrzeg, ISF Barlinek, Football Factory.

Faza eliminacyjna wyłoniła po dwie drużyny: Grupa A: Pogoń Szczecin oraz Football Arena. Grupa B: Arkonia Szczecin, AP Baltica Świnoujście. W półfinale AP Baltica Świnoujście pokonała Pogoń Szczecin 4:1. W finale natomiast po niesamowicie pasjonującej rywalizacji z wynikiem 1:2 przegrała z drużyną Football Arena zajmując ostatecznie drugie miejsce w turnieju „ARKONIA CUP 2019”. Trzecie miejsce przypadło Arkonii Szczecin. Dodatkowo najlepszym bramkarzem turnieju został zawodnik Akademii Piłkarskiej Baltica Świnoujście- Oliwier Łużny. Wielkie brawa dla naszych piłkarzy za wspaniałą grę i wielkie emocje.

Również w niedzielne popołudnie, AP Balitica Świnoujście zawitała na turnieju w Choszcznie, którego organizatorem była tamtejsza Gavia. Oprócz naszej drużyny z rocznika 2010, w turnieju uczestniczyły zespoły: R- Football Goleniów, AP Sokół Pyrzyce, AP Drawsko Pomorskie, UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą, Champions Gryfino oraz dwie drużyny gospodarzy. Ten świetnie zorganizowany turniej, od początku do końca trzymał licznie zgromadzoną widownię w wielkim napięciu, gdyż mecze były bardzo wyrównane, a zespoły prezentowały zbliżony poziom piłkarski. Nasza drużyna notując trzy zwycięstwa i trzy porażki zakończyła rywalizację na piątym miejscu.

W tym dniu zawodnicy AP Baltica z rocznika 2010, uczestniczyli także w turnieju halowym „AP Gryf Winter CUP 2019” w Kamieniu Pomorskim. Mieliśmy okazję zmierzyć się z zespołami: MKS Sparta Gryfice, Football Academy Gryfice, Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg, AP Gryf Kamień Pomorski. Wielkie brawa dla organizatorów turnieju oraz dla naszych zawodników za piłkarskie emocje.

Świnoujście. Musisz to zobaczyć !!


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

7 − 5 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW