Strona główna » KU PRZESTRODZE – JECHAŁ ZA SZYBKO – STRACIŁ PRAWO JAZDY!

KU PRZESTRODZE – JECHAŁ ZA SZYBKO – STRACIŁ PRAWO JAZDY!

by Świnoujście w sieci

Policjanci z koszalińskiej drogówki zatrzymali kierowcę, który w terenie zabudowanym, w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 40 km/h, jechał z prędkością 91 km/h. Za złamanie obowiązujących przepisów 21-latek stracił prawo jazdy na trzy miesiące.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie każdego dnia kontrolują zachowania kierowców na drodze, wyciągając konsekwencje w stosunku do tych, którzy w rażący sposób łamią przepisy ruchu drogowego.

W miniony weekend policjanci z koszalińskiej drogówki, podczas działań kontrolno-pomiarowych zatrzymali uprawnienia do kierowania nieodpowiedzialnemu kierowcy. 21-latek jechał Audi na terenie gminy Sianów z prędkością 91 km/h, w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 40 km/h.

W związku z popełnionym wykroczeniem policjanci zatrzymali 21-latkowi prawo jazdy na trzy miesiące oraz nałożyli na niego mandat karny w wysokości 500 złotych i 10 punktów karnych.

Pamiętajmy! Na drodze nie ma miejsca na brawurę i nieodpowiedzialność, dlatego policjanci z całą stanowczością będą karać piratów drogowych.

Policja

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

piętnaście − 4 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW