Pożegnanie z marynarskim mundurem

Wczoraj, 31 stycznia, w Sali Tradycji Klubu 8. Flotylli Obrony Wybrzeża odbyło się uroczyste pożegnanie żołnierzy Dowództwa 8.FOW kończących zawodową służbę wojskową.

Pożegnanie, zgodnie z marynarskim ceremoniałem, odbyło się w obecności kadry flotylli, współpracowników i podwładnych. Służbę wojskową zakończyli:

komandor Wiesław Szczepanik
komandor porucznik Mieczysław Piekut
komandor porucznik Kazimierz Stanich
komandor porucznik Ernest Rainer
kapitan marynarki Monika Trzcińska
starszy chorąży sztabowy Cezary Jarmuł
młodszy chorąży Piotr Żbikowski

Zwracając się do żegnanych żołnierzy dowódca 8.FOW komandor Pior Nieć podziękował za wszystkie lata służby w marynarskim mundurze. Wyrażając szacunek i uznanie zwrócił uwagę na osiągnięcia odchodzących w czasie długoletniej, wzorowej i sumiennej służby. Życzył także spełnienia wszystkich planów, szczęścia i pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. W dowód uznania wręczono kończącym służbę wojskową pamiątkowe ryngrafy. Uroczystość zakończyła się dokonaniem wpisów do księgi pamiątkowej 8.FOW przez kończących służbę, wykonaniem pamiątkowych fotografii oraz złożeniem osobistych podziękowań odchodzącym przez zebraną na uroczystości kadrę i pracowników Dowództwa 8.FOW.

Marynarka Wojenna