SUKCES PIŁKARZY AP BALTICA ŚWINOUJŚCIE
Wielkim sukcesem AP Baltica Świnoujście, zakończył się rozgrywany w sobotę 19.01, w Dziwnowie, Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej.
Do południa rywalizowano w kategorii Młodzików (2006/07), w której wystąpiły aż 3 zespoły z Niemiec. Po niesamowicie pasjonującej rywalizacji zwycięzcami grup zostały drużyny AP Baltica Świnoujście i niemiecka drużyna Berliner AK. W meczu finałowym od początku dominowali podopieczni Trenera Piotra Wysockiego, jednak brakowało skutecznego wykończenia akcji. Po bezbramkowym remisie zwycięzcą turnieju została drużyna z Berlina, która skuteczniej wykonywała rzuty karne. Najlepszym bramkarzem turnieju został Zawodnik AP Baltica Kacper Czaja.
Po południu do rywalizacji w grupach przystąpili Trampkarze (2004/05). Nasza drużyna we wszystkich meczach zdecydowanie dominowała prezentując pokaz wielkich umiejętności piłkarskich. W finale podopieczni Trenera Marcina Adamskiego spotkali się z drużyną Vinety Wolin. Podobnie jak u młodszych Zawodników mecz zakończył się bezbramkowym remisem, a o zwycięstwie decydowały rzuty karne. W nich niesamowitym instynktem bramkarskim wykazał się bramkarz AP Baltica Wiktor Zaleski, który obronił we wspaniałym stylu 2 rzuty karne, prowadząc tym samym swój zespół do zwycięstwa w całym turnieju. Najlepszym Piłkarzem Turnieju kapituła uznała Romana Dziubę, a Królem Strzelców został Olaf Wojtkiewicz (obaj AP Baltica Świnoujście).
Wielkie Gratulacje dla Trampkarzy i Młodzików Akademii Piłkarskiej Baltica Świnoujście👏👍💪🙂
W sobotę AP Baltica Świnoujście, zagościła także na turniejach „Winter Cup Football Academy Gryfice 2019”, na pięknej hali Gryf Arena, . Jako pierwsi na parkiet wybiegli piłkarze z rocznika 2008. Nasi zawodnicy zmierzyli się z zespołami: Football Academy Gryfice, APP Szczecin, Orzeł Mrzeżyno, Junior Police i Jantar Dziwnów. Spisaliśmy się świetnie i zajęliśmy bardzo dobre 2 miejsce. Dodatkowo najlepszym zawodnikiem turnieju został Szymon Olszar, kapitan drużyny AP Baltica Świnoujście.
Do kolejnego turnieju, tym razem dla rocznika 2009 obok AP Baltica Świnoujście, przystąpiły zespoły: FA Gryfice, INA Goleniów, Junior Police, Bizon Cerkwica, AP Technik Świdwin, AP Gryf Kamień Pomorski, APP Szczecin. Nasz zespół grał ambitnie, wygrał 1 spotkanie przy 2 remisach i 1 przegranym. Wielkie brawa dla zawodników za sportowy charakter.
W tym dniu AP Baltica Świnoujście, wzięła również udział w „Szczecińskiej Lidze Mistrzów” rozgrywanej w Football Arenie, tym razem dla rocznika 2012. Nasi zawodnicy zebrali dużą porcję doświadczenia i wielkie brawa od widzów zgromadzonych na Football Arenie w Szczecinie.💪⚽
Akademia Piłkarska Baltica, składa podziękowania rodzicom, za zaangażowanie i pomoc w transporcie dzieci na turnieje.
Za nami kolejny udany weekend Akademii Piłkarskiej Baltica Świnoujście i dokonania, które pokazują, że świnoujska Akademia wyrosła na czołową siłę sportową w regionie, godnie reprezentując Miasto Świnoujście 👍

Świnoujście w  sieci - Obserwuj nas w Google News