Strona główna » Sternik z Świnoujścia zwycięzcą Pucharu Bałtyku Południowego w klasyfikacji morskiej KWR

Sternik z Świnoujścia zwycięzcą Pucharu Bałtyku Południowego w klasyfikacji morskiej KWR

by Świnoujście w sieci

Sternik z Świnoujścia zwycięzcą Pucharu Bałtyku Południowego w klasyfikacji morskiej KWR

Uczestnicy regat, organizatorzy, przedstawiciele lokalnego samorządu z Elbląga i Kaliningradu oraz przyjaciele żeglarstwa spotkali się w sobotę 1 grudnia w elbląskim Hotelu Młyn podczas Gali Pucharu Bałtyku Południowego.
W uroczystości uczestniczyła reprezentująca marszałka województwa warmińsko-mazurskiego, radna Sejmiku i dyrektor biura regionalnego Urzędu Marszałkowskiego w Elblągu Grażyna Kluge. Obecni byli też: senator RP Jerzy Wcisła, skarbnik województwa Marek Bauman, Andrzej Załucki, prezes Gdańskiej Federacji Żeglarskiej i wiceprezes ds. morskich Pomorskiego Związku Żeglarskiego Łukasz Trzciński. Nie zabrakło przedstawicieli strony rosyjskiej: konsula generalnego Rosji w Gdańsku Wiktora Kolesnikowa, Jewgienija Skoczkowa – wiceministra ds. sportu Obwodu Kaliningradzkiego i Romana Miedwiediewa, prezesa Jachtklubu Kaliningradzkiego.

W klasyfikacji KWR sterników morskich zwyciężył Aleksander Mikołajów z Jacht Klubu Cztery Wiatry z Świnoujścia na jachcie „Nefertiti” w załogą Pawłem Chelińskim i Jackiem Rogalskim. W formule ORC sterników morskich zwyciężył Szymon Kuczyński. W klasyfikacji sterników Open i Open Morskiej zwyciężył Jerzy Matuszak na „Dancing Queen”.

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

19 + dwadzieścia =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW