Wolontariusze w naszym mieście, przeważnie służą Państwu pomocą. Istnieją Fundacje zajmujące się zwierzętami oraz osobami w potrzebie, ale istnieją także liczne stowarzyszenia oraz grupy pozarządowe.

Jedną z tych właśnie grup, jesteśmy My -Grupa ,,Share With Me – Podziel się ze Mną”. Działamy i edukujemy Mieszkańców na miejskich uliczkach. Zawsze chcieliśmy posiadać swoje miejsce, w którym byśmy przeprowadzali szkolenia m.in. w tematyce zwierzęcej, ekologicznej, edukacyjnej oraz pełnić wolontariat.

Niestety, ale mamy na to tylko 8 dni. Bardzo mało czasu… ale stwierdziliśmy, że nie warto się z miesiąc na miesiąc poddawać i narzekać na brak pomocy, jaką i my często oferujemy innym. W związku z tym, została założona ta zrzutka, abyśmy mogli podczas zimnych dni, mogli przeprowadzać warsztaty oraz sprowadzać nauczycieli/szkoleniowców z poza miasta. Dlatego tym razem, to my apelujemy do Państwa o pomoc w uzyskaniu lokalu wolontariusza.

Kwota całoroczna wynajmu lokalu o powierzchni 56m2 wynosi 24 000 zł nie licząc prądu. Miesięczna suma wydatków na lokal wynosi 2000 zł + prąd (około 100-200zł).

Nie prosimy Cię o wielką kwotę, ponieważ to nie Ty masz dać całość, lecz popatrz na to inaczej. Ofiarując przykładowo 10 zł i udostępniając tą zrzutkę, mamy pewność, że pomogłeś nam i wieść o potrzebie została przekazana innym. Także w związku z zaistniałą sytuacją, jeszcze raz Prosimy Państwa o pomoc ! Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z Naszych dotychczasowych imprez.