Strona główna » POLICJA – DNI MORZA SAIL SZCZECIN 2018 – KWESTIE BEZPIECZEŃSTWA

POLICJA – DNI MORZA SAIL SZCZECIN 2018 – KWESTIE BEZPIECZEŃSTWA

by Świnoujście w sieci

Szczecińscy policjanci z komendy miejskiej i wojewódzkiej Policji oraz oddziału prewencji współdziałając z innymi służbami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo, będą dbali o spokojny przebieg organizowanych w dniach 8 – 10 czerwca 2018 r. DNI MORZA SAIL SZCZECIN.

Większa niż zazwyczaj liczba patroli będzie dbała o bezpieczeństwo już na trasach dojazdowych do Szczecina, ponieważ spodziewamy się zwiększonego ruchu pojazdów, w tym osób które przyjadą specjalnie na DNI MORZA. W tym miejscu apelujemy do wszystkich kierowców, aby przede wszystkim zwracali uwagę na ewentualne zmiany w organizacji ruchu.

Funkcjonariusze, w zależności od sytuacji, będą odpowiednio kierować ruchem. Apelujemy, aby w tych dniach korzystać z komunikacji publicznej. O zmianach w organizacji ruchu drogowego więcej tutaj: http://dnimorza.szczecin.eu/organizacja-ruchu-i-komunikacja-miejska.html

Policyjne patrole będą widoczne nie tylko na szczecińskich ulicach i nadodrzańskich bulwarach, ale oczywiście w łodziach, a także na koniach. W pilnowaniu bezpieczeństwa pomoże mundurowym system miejskiego monitoringu i nieumundurowani funkcjonariusze dyskretnie wmieszani w tłum.

Z uwagi na charakter tej plenerowej imprezy, wzorem lat minionych, w wyznaczonych miejscach ustawione zostaną betonowe zapory, które zabezpieczą teren przeznaczony dla spacerujących gości DNI MORZA.

Na tarasie Hakena i Łasztowni będą funkcjonowały policyjne punkty informacyjne i opieki nad dziećmi. Warto kolejny raz zaapelować do dorosłych – rodziców i opiekunów – aby w sposób szczególny uważali na swoje pociechy. W warunkach tak dużych imprez, tłumu, ważne jest, aby dziecko wiedziało co powinno zrobić gdy się zgubi.

Apelujemy także, aby uważać na kieszonkowców! Czujność zachowajmy w środkach komunikacji oraz w tłumie, podczas imprezy.

Prosimy, aby wszystkie spostrzeżenia dotyczące niepokojących zachowań innych osób, pozostawionych „bez opieki” przedmiotów lub wszelkich przejawów łamania prawa, niezwłocznie przekazywać służbom porządkowym lub telefonicznie pod nr 112, 997.

więcej o organizacji imprezy: http://dnimorza.szczecin.eu/

zespół prasowy KWP w Szczecinie

Świnoujście. Ogrody działkowe jak pola ryżowe – Ktoś się tym zajmie ??


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

3 × cztery =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW