Strona główna » Piłka nożna – HISZPAŃSKI KLIMAT SPRZYJA PIŁKARZOM AP BALTICA.

Piłka nożna – HISZPAŃSKI KLIMAT SPRZYJA PIŁKARZOM AP BALTICA.

by Daniel SZYSZ

Ostatnie dni pobytu AP Baltica w hiszpańskim z Lloret De Mar miały urozmaicony charakter i obfitowały w wiele różnorodnych zajęć.

W niedzielę Zawodnicy Akademii 2-krotnie brali udział w treningach piłkarskich na głównym stadionie w Lloret De Mar, pomiędzy którymi odbywały się zajęcia na basenie, a także nauka języka angielskiego ukierunkowana na słownictwo sportowe.

Poniedziałek rozpoczął się od długiego spaceru po Lloret De Mar, w trakcie którego można było poznać najbardziej urocze zakątki tego miasta. Natomiast po południu nasze drużyny rozegrały mecze sparingowe z katalońskim zespołem FC Macanet.

Tradycyjnie na 2 połowach boiska równolegle swoje mecze rozgrywały drużyny Orlików i Młodzików. Oba spotkania zakończyły się przekonującymi zwycięstwami naszych zespołów odpowiednio 11:1 i 13:2. Bramki dla Orlików zdobyli: 4 Kacper Jasiecki, 2 Szymon Olszar, Kajtek Rupar, Oskar Zygarlicki, Krzysztof Talanda, Beniamin Wawrzonkiewicz oraz Matylda Piotrowska, natomiast dla Młodzików: 6 Jakub Sułkowski, 2 Rafał Jończyk, Adrian Okoński, Miłosz Lipiński, Przemek Strzelczyk, Grzesiek Frejnik i Kacper Jasiecki.

Na koniec rozegrano mecz Trampkarzy. I tym razem Baltica nie dała szans przeciwnikom odnosząc zdecydowane zwycięstwo 5:0. Bramki w tym meczu zdobyli: Antek Wrebiakowski, Maks Turajski, Kacper Wieliczko, Piotrek Biesiadzinski i Filip Adamski.

Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym podopiecznym.

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5,00 out of 5)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

siedem − 4 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.