My się zimy nie boimy i na # 82 parkrun przychodzimy.

I słusznie, bo choć pogoda z rana nie była dla biegaczy łaskawa – deszcz, śniegi i wiatr to o godz. 08.40 jak na zamówienie iście wiosenna ( no, może przedwiosenna 😀 😀 😀 ). Intensywna rozgrzewka poprowadzona przez naszą trenerkę lekkiej atletyki Annę Górską rozgrzała zawodników, którzy w gotowości biegowej stanęli na linii startu. I tak o godz. 9:00 53 uczestników ruszyło na parkowe ścieżki. Mimo niekiedy śliskiej nawierzchni najszybciej trasę pokonali Janusz Michalski, Adam Brudnik i Ryszard Pilz, a tuż za nimi Panie w kolejności: Monika Murawska, Ania Górska i Małgorzata Śliwińska.

Dziś na parkrunie powitaliśmy reprezentantkę Polski juniorek w piłce siatkowej Danutę Wardyn, która razem z córką biegała i dzielnie kibicowała pozostałym biegaczom.

Jedenastu uczestników poprawiło swoje rekordy a dla dwóch był to debiut. W naszej parkunowej rodzinie powitaliśmy dzisiaj Danutę i Adama, którzy postanowili sobotni poranek spędzać właśnie z nami. Tradycyjnie wśród naszych mieszkańców gościliśmy biegaczy z klubu Laufműtzen Usedom, Zduńskiej Woli oraz Międzyzdrojów.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów biegowych. Szczegółowe wynik znajdziecie tu: http://www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/weeklyresults/?runSeqNumber=82
Na mecie, jak zwykle, na wszystkich czekała gorąca i pyszna herbatka oraz smaczne ciasteczka, które najlepiej smakują po biegu :D.
Dziękujemy 15 wolontariuszom oraz naszych lokalnym partnerom. Zapraszamy serdecznie na kolejny sobotni aktywny poranek – bo jak nie lepiej zacząć dzień niż na # 83parkunie 😀