Strona główna » Świnoujście – Sportowcy z SP 1 na zimowisku

Świnoujście – Sportowcy z SP 1 na zimowisku

by Świnoujście w sieci

 

Podczas ferii zimowych uczniowie klasy 7 s byli na obozie sportowym w Jarnołtówku organizowanym przez nasza szkołę. Obóz odbywał się w ramach projektu stworzenia w naszej szkole klas sportowych ogólnorozwojowych, który ma na celu rozwijanie pasji i poszerzanie wiedzy wśród młodych sportowców.

Opiekę nad grupą sprawowali nasi nauczyciele wychowania fizycznego: Katarzyna Charusta, Jakub Bobrowski i Bogusław Mazur.

Obóz trwał tydzień i wypełniony był po brzegi atrakcjami i różnymi ciekawymi formami spędzania czasu. Nie było mowy o nudzeniu się i narzekaniu. Każdego dnia nasi uczniowie poznawali nie tylko uroki Gór Opawskich, ale również pod czujnym okiem instruktorów szkoły narciarskiej „ Sun Ski ” w Ramzova w Czechach uczyli się jazdy na nartach. Dużą atrakcją były zajęcia na basenie, paintball, jazda na łyżwach oraz wycieczka do wrocławskiego zoo i oceanarium. Oprócz zajęć na stoku młodzież miała możliwość aktywnego spędzania czasu, korzystając z sali gimnastycznej, boiska i świetlicy. Zajęcia na świeżym powietrzu dostarczały im mnóstwo radości.

Ważnym punktem programu obozu były zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej, które prowadził pan Sebastian Antczak pracujący na co dzień jako ratownik medyczny i sprawujący opiekę medyczną nad naszymi sportowcami podczas pobytu w górach.

Tekst i fot. Katarzyna Charusta

Magiczny zachód w Świnoujściu


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

1 × dwa =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW