Strona główna » Świnoujście – Będzie przebudowa ulicy Wojska Polskiego

Świnoujście – Będzie przebudowa ulicy Wojska Polskiego

by Świnoujście w sieci

2 MLN 709 TYS. EURO dostaliśmy ze środków unijnych Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Interreg V A na przebudowę ulicy Wojska Polskiego od granicy polsko – niemieckiej do ulicy Leśmiana. Mamy podpisaną umowę. – Poinformował Prezydent Świnoujścia

Szanowni Państwo. Otrzymana dotacja to aż 85 procent szacowanych kosztów całej inwestycji! Przetarg na wybór wykonawcy jest już ogłoszony.

Termin składania ofert mija 8 lutego 2018. To będzie największa z realizowanych w ostatnim czasie w naszym mieście inwestycji drogowych i jedna z najbardziej oczekiwanych.

Po przebudowie ulica Wojska Polskiego będzie wreszcie prawdziwą wizytówką naszego miasta. Wiem. Czekaliśmy na tę inwestycję długo. Myślę jednak, że mimo wszystko warto było poczekać. Pieniądze wydaje się łatwo. Chodzi jednak o to, aby wydać je z głową, rozsądnie.

Dzięki funduszom ze środków zewnętrznych oszczędzamy nasze własne. W ogólnym rozrachunku możemy zrobić w mieście dużo więcej, niż gdybyśmy nie korzystali z funduszy zewnętrznych.

Jestem przekonany, że Państwo również tak uważacie. – Napisał Żmurkiewicz

Bramownice w Świnoujście - Miasto usuwa dzikie koczowiska z parkingów przy plaży


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

pięć + 12 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.