Strona główna » Międzyzdroje – Projekt „Przyroda Wapnicy” z nominacją…

Międzyzdroje – Projekt „Przyroda Wapnicy” z nominacją…

by Daniel SZYSZ

 

Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” podejmuje różnorodne inicjatywy i realizuje liczne projekty na rzecz społeczności lokalnej.

W 2017 r. jako jedyne stowarzyszenie z gminy Międzyzdroje złożyło wnioski i wzięło udział w Programie Społecznik, który jest systemem wspierania inicjatyw oddolnych – projekt dofinansowany był ze środków Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego.

W Programie Społecznik zgłoszono 1160 wniosków o dofinansowanie, 512 inicjatyw otrzymało dotacje, w tym 4 zgłoszone przez Stowarzyszenie „Rodzin”. Z budżetu województwa przeznaczono na program 1,5 mln zł, każdy z projektów mógł otrzymać maksymalnie 3000 zł.

Spośród złożonych wniosków, projekt „Przyroda Wapnicy” został doceniony i nagrodzony nominacją do tytułu „Najlepszy Społecznik Pomorza Zachodniego”. Trzeba mieć dobre pomysły, zaangażowanych i chętnych do pracy działaczy, dobrze opracowany wniosek i można pozyskać środki zewnętrzne, nie tylko z budżetu gminy na realizację inicjatyw lokalnych.

Gratulujemy Zarządowi Stowarzyszenia uzyskania nominacji oraz pozyskania środków finansowych w łącznej kwocie 12 000,00 zł na realizację inicjatyw lokalnych w Wapnicy.

Jadwiga Bober

Inspektor ds. społecznych i kultury fizycznej

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

10 − 5 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.