XXVI Finał WOŚP – Choszczeński Dom Kultury – 14 stycznia 2018

14.00 Rozpoczęcie
14.10 – 14.15 Orkiestra Dęta ChDK
14.15 – 14.20 Julia Jażdżyk ChDK – wokal
14.20 – 14.30 Licytacja
14:30-15:00 Pokaz ratownictwa drogowego –OSP Zamęcin – ul. Boh. Warszawy
14.30 – 14.40 Przedszkole Nr 4 Choszczno
14.40 – 14.45 ChDK Ewa Pliszka – wokal
14.45 – 14.50 Licytacja
14.50 – 14.55 Przedszkole Nr 1 Choszczno
14.55 – 15.00 Licytacja
15.00 – 15.10 ChDK Mali Stobniczanie + Kapela Ludowa
15.10 – 15.15 Licytacja
15.15 – 15.25 Przedszkole Nr 5 Choszczno
15.25 – 15.30 Licytacja
15.30 – 15.35 ChDK Sefora I + Sefora – taniec
15.35 – 15.45 Licytacja
15.45 – 15.55 Przedszkole Ancymonek
15.55 – 16.05 Licytacja
16.05 – 16.15 SP 1 Mali Stobniczanie
16.15 – 16.25 Licytacja
16.25 – 16.35 Szkoła Podstawowa Nr 1 Choszczno
16.35 – 16.40 ChDK Oskar Bajbuła – wokal
16.40 – 16.50 Licytacja
16.50 – 16.55 ChDK Hip Hop Kids – taniec
16.55 – 17.00 ChDK Feel The Bang – taniec
17.00 – 17.10 Licytacja
17.10 – 17.15 ChDK Natalia Michniewicz -wokal
17.15 – 17.25 Rewers, Rewers I Klub 12.Brygady Zmechanizowanej – taniec
17.25 – 17.35 Licytacja
17.35 – 17.45 Szkoła Podstawowa Nr 3 Choszczno
17.45 – 17.55 ChDK Sara Nowak / Edyta Tyrcha – wokal
17.55 – 18.05 Licytacja
18.05 – 18.10 ChDK Sefora I – taniec
18.10 – 18.20 Licytacja
18.20 – 18.25 ChDK Alicja Gąsiewicz – wokal
18.25 – 18.35 Licytacja
18.35 – 18.40 ChDK Wiktoria Pałasz – wokal
18.40 – 18.50 Licytacja
18.50 – 18.55 ChDK Sefora – taniec
18.55 – 19.00 ChDK Małgorzata Baranowska – wokal
19.00 – 19.15 Licytacja
19.15 – 19.25 ChDK Stobniczanie
19.25 – 19.35 Licytacja
19.35 – 19.45 Zdzisław Cymerman / Agnieszka Wandoch – wokal
19.45 – 20.00 Licytacja
20.00 Zakończenie – Światełko do nieba Fajerwerki

Imprezy towarzyszące na terenie ChDK 14:00 – 20:00

Licytacje
Loteria fantowa – Publiczne Gimnazjum w Choszcznie
Kiermasze z ciastem i pamiątkami – Powiatowe Centrum Pomocy w RodzinieŚwietlica SP nr 3 Choszczno
Wykonanie karnawałowej fryzury – Zespół Szkół Nr 3 w Choszcznie
Pomiar ciśnienia i cukru – Koło Diabetyków w Choszcznie
Malowanie twarzy dzieci – Klub Plastyka Impresja

Lista wspierających:

Urząd Miejski w Choszczno

Zachodniopomorski Bank Spółdzielczy Oddział w Choszcznie
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Choszcznie
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Choszcznie
Ochotnicza Straż Pożarna Zamęcin
Przedszkole Ancymonek w Choszcznie
Przedszkole Nr 1 w Choszcznie
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Choszcznie
Zespół Szkół Nr 3 w Choszcznie
ZPM Ozimek Choszczno
KGW Wardyń
Klub 12.Dywizji Zmechanizowanej w Choszcznie
Młodzieżowa Rada Miasta Choszczno

Darczyńcy:

Robert Adamczyk – Burmistrz Choszczna
Starostwo Powiatowe w Choszcznie
Magdalena Sieńko – Sekretarz Miejski
Urząd Miejski Choszczno
E-CHO Internet Telewizja Telefon Choszczno
Krzysztof Kozikowski
Przedszkole Nr 4 w Choszcznie
Klub Turystyki Rowerowej Voyager
Sklep Sportowo-Turystyczny „Gumma” Jerzy Gumuliński, Aleksandra Gumulińska
Środowiskowy Dom Samopomocy w Choszcznie
Warsztat Terapii Zajęciowej w Piasecznikiu
MAXAN Sp. z o.o. Wardyń
BAKERS Piekarnia cukiernia Krzysztof Kunowski Choszczno
BARTOSZEK zakład piekarniczy Elżbieta Popielarczyk Choszczno
Eugeniusz Dobosz
Piotr Kozłowski
Stowarzyszenie Niagara Choszczno
Stowarzyszenie Niagara –Choszczeńska Dziesiątka
Paweł Kost
„Modry Las Golf Club” – pole golfowe Choszczno
Miejska Biblioteka Publiczna w Choszcznie
Agnieszka Leciejewska – dietetyk Choszczno
F.H.FUKS Anna Osińska -Furs
Mirosław Bikowski
Ewa Baj
Krzysztof Zieliński
Wioletta Bugdal
ZTW Sefora I Choszczeński Dom Kultury
Katarzyna Głazik
Sklep biżuteria-BAVEM Choszczno
Ogrody Anny – Anna Tomaszczuk
ARES usługi Ewa Jabłońska
Artur Szuba
Lucyna Cichorska
GRAFIT –Agencja Reklamy Maksym Baczyński
Akademia Piłkarska GAVIA
Stowarzyszenie AKTYWNE CHOSZCZNO
Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” Choszczno
Jolanta Ziółkowska
Monika Świątek-Brzezińska
Iwona Kula
Waldemar Siwek
Monika Szymczak

Lista wolontariuszy

Beata Gizińska
Jakub Skrzypek
Jarosław Byczko
Aleksandra Zielińska
Mirosława Kasprzak
Dorota Białach
Iwona Potapska
Leszek Kobierzewski
Krzysztof Kozikowski
Katarzyna Doncer
Ewelina Fornal
Patrycja Jabłońska
Wiktoria Lewandowska
Nikola Łakotka
Maja Koniuszy
Tomasz Wróblewski
Justyna Gwoździk
Chandni Singh
Amelia Neryng
Małgorzata Jasiewicz
Weronika Anna Ginter
Oliwia Zielińska
Jowita Korzeniewska
Karolina Wietrzycka
Julia Kraszewska
Daria Paluszewska
Nikola Zamora
Alicja Jabłońska
Monika Garbiak
Alicja Majewska
Patrycja Sobczak
Nadia Malinowska