Radisson Blu Świnoujście - rezerwuj nockeg - hotel w Świnoujściu
Radisson Blu Świnoujście – rezerwuj noclegi – hotel w Świnoujściuu

Otwarty w lipcu 2017 Radisson Blu Resort, Świnoujście został doceniony przez profesjonalistów z sektorów turystycznego i nieruchomościowego, czego wynikiem są liczne nominacje i nagrody dla hotelu.

Opiniotwórczy miesięcznik Świat Hoteli przyznał wyróżnienia najlepszym obiektom hotelarskim w Polsce. Podczas uroczystej gali XII Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel w Warszawie statuetka Profit Hotel Awards 2017 w kategorii Nowy Hotel trafiła do pierwszego 5-gwiazdkowego hotelu w Świnoujściu.

Bank Ochrony Środowiska wręczył swoje nagrody – Klony 2017 siedmiu firmom i instytucjom za rozwój biznesu w harmonii ze środowiskiem. Zdrojowa Invest & Hotels została laureatem kategorii Innowacja Ekologiczna za inwestycję Baltic Park Molo, której częścią jest Radisson Blu Resort w Świnoujściu.

Największy nowy hotel na Wybrzeżu doceniły również media z rynku nieruchomości. Radisson Blu Resort, Świnoujście znalazł się wśród finalistów plebiscytów Eurobuild Awards 2017 oraz Prime Property Prize 2017.

Wyróżnieniem Hotelarz Roku w kategorii Człowiek Roku 2017 zostali uhonorowani Szymon i Jan Wróblewscy. Organizatorem jest najstarsze pismo branżowe Hotelarz, a powołana kapituła konkursowa wyróżniła właścicieli za zbudowanie w zaledwie 10 lat od podstaw grupy Zdrojowa Invest & Hotels ora otwarcie największego na Wybrzeżu pięciogwiazdkowego hotelu pod międzynarodową marką Radisson Blu.

– Docenienie hotelu w różnych konkursach dowodzi wyjątkowości Radisson Blu Resort, Świnoujście. Należy podkreślić, że wszystkie te nagrody to zasługa zgranego sztabu ludzi, każdy pracownik ma w nich swój udział. Ważnym czynnikiem sukcesu jest też lokalizacja, ponieważ niewiele miejscowości nad Bałtykiem może konkurować ze Świnoujściem, które ma szansę przyciągnąć dodatkowych turystów, wcześniej niezainteresowanych wypoczynkiem w kurorcie – mówi Renata Sobczyńska, Dyrektor ds. Komunikacji w Radisson Blu Resort, Świnoujście.

Radisson Blu Resort, Świnoujście – 13-piętrowy hotel, który góruje nad strefą uzdrowiskową, przyciągając uwagę spacerowiczów. Kompleks, którego projekt wyłoniono w konkursie z SARP, odmienił architektoniczny krajobraz miasta wprowadzając nadmorską śmiałość i rozmach. Jest to pierwszy 5-gwiazdkowy hotel w Polsce zbudowany zgodnie z międzynarodową certyfikacją ekologiczną Leadership in Energy and Environmental Design (LEED). Niezależnym operatorem obiektu jest Zdrojowa Hotels Central Pomerania.

Radisson Blu®

Radisson Blu®, z prawie 300 obiektami w 69 krajach, należy do najważniejszych marek hotelowych na całym świecie. Żywa, nowoczesna i zaangażowana obsługa kieruje się unikalną filozofią Yes I Can!SM, pragnąc sprostać wyzwaniom towarzyszącym współczesnym podróżom. Radisson Blu działa zgodnie z zasadą „Satysfakcja gwarantowana w 100%”. Jako hotele wyróżnione Hotels Designed to Say YES!SM, obiekty Radisson Blu odznaczają się żywym stylem i dbałością o szczegóły. Hotele Radisson Blu są położone w doskonałych lokalizacjach największych miast, przy lotniskach i w ośrodkach wypoczynkowych na całym świecie.
Radisson Blu jest częścią Carlson Rezidor Hotel Group, do której również należą Quorvus Collection, Radisson®, Radisson RED, Park Plaza®, Park Inn® by Radisson oraz Country Inns & Suites By CarlsonSM. Rezerwacje i pozostałe informacje dostępne na stronie www.radissonblu.com. Połącz się z nami na mediach społecznościowych: @RadissonBlu:Twitter i Instagram i Facebook.com/RadissonBlu.

O The Rezidor Hotel Group

Rezidor Hotel Group jest jedną z najbardziej dynamicznych firm hotelowych na świecie i członkiem Carlson Rezidor Hotel Group. Grupa ma w portfolio ponad 475 hoteli oraz zarządza ponad 104 tysiącami pokoi w 80 krajach.

Rezidor zarządza głównymi markami: Radisson Blu oraz Park Inn by Radisson w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce (EMEA) oraz programem lojalnościowym Club Carlson dla gości hoteli. W pierwszej połowie 2014 roku razem z Carlson, Rezidor otworzył nową markę Radisson RED (sekcję lifestyle) i Quoryus Collection (sekcję luksusową). Od 2016 roku Rezidor jest właścicielem 49% hoteli niskobudżetowych. Rezidor porowadzi program Odpowiedzialnego Biznesu i został wyróżniony nagrodą Światowego Lidera Etycznych Przedsiębiorstw, rozdawane przez amerykańską organizację Ethisphere.

W listopadzie 2006 Rezidor zadebiutował na sztokholmskim indeksie giełdowym Nasdaq. Od grudnia 2016 roku jego głównym udziałowcem jest HNA Tourist Group Co., Ltd. – firma znajdująca się na liście Fortune Global 500. Jej głównymi obszarami działań biznesowych są: lotnictwo, turystyka, hotelarstwo, finanse i usługi internetowe.

Centrala Rezidor Hotel Group mieści się w Brukseli.

Świnoujście w  sieci - Obserwuj nas w Google News