Jak ten czas leci… ani się obejrzeliśmy a tu już grudzień. Prawie cała Polska zasypana śniegiem a u Nas tak jakoś przedwiosennie :D.

Dobry nastrój wspomagany słońcem i radością jaka niesie się od rozentuzjazmowanych parkrunowych miłośników to jest to 😀 😀 😀

Pomimo coraz krótszych dni, a co za tym idzie ciemnych poranków na starcie 73. parkrunu pojawiło się 70 osób wśród których było czterech debiutantów i pięć psów płci różnej, ponadto dziewiętnastu wolontariuszy, aktywna grupa kibiców i mamy całkiem spory tłum :D. Ania Górska zadbała dzisiaj o rozgrzewkę parkrunomaniaków, którzy fikali nóżkami i rączkami w rytm muzyki a potem ostro ruszyli ze startu aby przypadkiem nie ostygnąć i nie stracić pary w nogach.

Najmniej czasu na przebycie trasy potrzebowali:

1. Robert Derda
2. Kamil Stępień
3. Piotr Kudaś
oraz:
1. Monika Murawska
2. Agnieszka Jarnutowska
3. Sandra Laudien
Dla 10 osób był to dzień ustanawiania rekordów życiowych, a na szczególne gratulacje zasługują dzisiaj: Aneta Burnat-Szczęsna, która przekroczyła magiczną 50-tkę 😀 (gratulujemy wytrwałości i kondycji) oraz debiutant pięcioletni Janek Majewski, który wspólnie z tatą dzielnie przebiegł całą trasę a także debiutujący w roli koordynatora biegu Piotr Zgraja.

Wiadomo, że aby parkrun mógł się odbyć potrzeba wolontariuszy, którzy zawsze ale to zawsze są chętni do pracy. Dziękujemy całej 19-to osobowej ekipie : Piotr ADAMCZYK, Aneta BURNAT-SZCZĘSNA, Agata DRABAREK, Agnieszka DRZEWIECKA, Arkadiusz DRZEWIECKI, Ewa DYMITROW, Anna Grażyna GÓRSKA, Elżbieta JABŁOńSKA, Mirosław JABŁOŃSKI, Zbigniew KOSEL, Adam Jerzy KRAWCZUK, Marek STEFANICKI, Joanna SZAFRAŃSKA, Tomasz SZAFRAŃSKI, Waldemar SZCZĘSNY, Przemysław SZYMAŃSKI, Rafał TAN, Maciek WOJTAS, Piotr ZGRAJA. Dziękujemy także naszym stałym, lokalnym partnerom: Uzdrowisku Świnoujście S.A., Hotelowi „Trzy Wyspy” i Stowarzyszeniu Trzeźwościowemu „HOL”.

Przypominamy, że trwa zbiórka darów dla domu dziecka przy SOSW w Świnoujściu (dokładne informacje na ten temat są zamieszczone w specjalnym wydarzeniu na naszej stronie).

A już za tydzień 74. mikołajkowy parkrun na który szczególnie zapraszamy naszych najmłodszych świnoujścian!
Do zobaczenia za tydzień!!!