Strona główna » Policja – SZCZĘŚLIWY FINAŁ POSZUKIWAŃ ZAGINIONEJ KOBIETY

Policja – SZCZĘŚLIWY FINAŁ POSZUKIWAŃ ZAGINIONEJ KOBIETY

by Świnoujście w sieci

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania zaginionej starszej mieszkanki Domu Pomocy Społecznej, która oddaliła się podczas wycieczki do jednego ze szczecińskich teatrów. Po nieco ponad dwóch godzinach 62-latka została odnaleziona przez dzielnicowych z Komisariatu Policji Szczecin Niebuszewo i po badaniach medycznych przekazana opiekunom.

Wczoraj około godziny 15:00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie otrzymał zgłoszenie o zaginięciu kobiety. Mieszkanka podszczecińskiego Domu Pomocy Społecznej oddaliła się podczas wycieczki do teatru. Z uzyskanych informacji wynikało, że 62-latka jest osobą niepełnosprawną, wymagającą opieki drugiej osoby. Policjanci natychmiast rozpoczęli przeszukiwanie terenów w pobliżu miejsca gdzie ostatnio była widziana zaginiona kobieta. Sprawdzali m.in. parki, skwery, przystanki komunikacji miejskiej, dworce komunikacji publicznej oraz liczne punkty handlowe.

Około godziny 17:25 dzielnicowi z Komisariatu Policji Szczecin Niebuszewo – st. sierż. Ewelina Sierzchuła, sierż. sztab. Szymon Salecki oraz sierż. sztab. Tomasz Kawa, na Bulwarze Piastowskim – Nabrzeże Weleckie, kilka metrów od rzeki zauważyli starszą kobietę, która odpowiadała rysopisowi osoby zaginionej. Mundurowi natychmiast podjęli interwencję. 62-latka była przestraszona, zdenerwowana, zdezorientowana oraz wyziębiona. Kontakt z nią był utrudniony.

Kobieta została przebadana przez Pogotowie Ratunkowe, a następnie przekazana pracownikom Domu Pomocy Społecznej.

KP Szczecin Niebuszewo /KR

Magiczny zachód w Świnoujściu


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

1 × pięć =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW