71. parkrunowe spotkanie już za nami. Jesienne chłody nie odstraszają stałych, prawie „etatowych” uczestników, a do tego, jak zawsze przychodzą nowi, którzy ze społecznością parkrunową przeżywają „swój pierwszy raz”.

W sobotę (18.11.2017) na 87 startujących było aż 11–u debiutantów. Gościliśmy biegaczy z Polkowic i Głogowa, Do grona 50-ek trafiła hardcorowa Jana Gryta – kobieta z żelaza, której można pogratulować wytrwałości, siły i samozaparcia, nadmienić warto, że dla Jany parkrunowe soboty wiążą się z przyjazdem z Międzyzdrojów – rowerem!!!

Wszystko wskazuje, iż coraz więcej osób przechodzi w sportowy, a nie zimowy „tryb” a parkrunowa atmosfera, niezależnie od aury, przyciąga jak magnes. Na parkrunie zawodnicy zawsze rozgrzewają się przed startem, dlatego nie straszne stają się pogodowe załamania i uciążliwości, a po biegu serwowana jest wyśmienita herbatka, robiona bladym świtem przez wolontariuszy, tym razem przez Piotra Kudyś. Bo fajnie jest robić coś dla innych.

Trasa parkowa najkrócej gościła dzisiaj: Sylwestra Swendrowskiego, Kamila Stępnia i Mikołaja Antkowiaka oraz Ewę Paduch, Karolinę Romańską i Małgorzatę Śliwińską.

Szczegółowe wyniki znajdziecie tu: http://www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/weeklyresults/…

Wiadomo, że parkrun nie mógłby się odbyć, gdyby nie zaangażowanie wolontariuszy, dlatego dziękujemy: Marcin CHWIEJ, Agata CHWIEJ, Agnieszka DRZEWIECKA, Arkadiusz DRZEWIECKI, Elżbieta JABŁOŃSKA, Mirosław JABŁOŃSKI, Zbigniew KOSEL, Adam Jerzy KRAWCZUK, Piotr KUDAŚ, Mariusz MAJEWSKI, Agnieszka MICHALSKA, Karolina ROMAŃSKA, Marek STEFANICKI, Joanna SZAFRAŃSKA, Tomasz SZAFRAŃSKI, Waldemar SZCZĘSNY, Martyna Magdalena SZYSZ, Rafał TAN, Maciej WOJTAS, Piotr ZGRAJA! Bez NICH nie byłoby tak dobrej zabawy.
Zespół parkrun dziękuje naszym lokalnym partnerom: Uzdrowisku Świnoujście S.A., Hotelowi „Trzy Wyspy” i Stowarzyszeniu Trzeźwościowemu „HOL”. A już za tydzień 72. parkrun Świnoujście – My będziemy więc bądźcie i Wy!
Zapraszamy!
Zespół parkrun Świnoujście

e: swinoujsciebiuro@parkrun.com
w: www.parkrun.pl/swinoujscie
w: www.parkrun.pl

FB: parkrun Świnoujście

Jest sobota Był Parkrun – FOTO – VIDEO