Strona główna » VII Szczeciński Marsz Niepodległości

Szczeciński Marsz niepodległości

11 listopada 2017 roku ulicami Szczecina przejdzie już VII Szczeciński Marsz Niepodległości. Marsz tradycyjnie zostanie poprzedzony uroczystą Mszą świętą za Ojczyznę, która odbędzie się o godz. 9:00 w szczecińskiej Katedrze pw. św. Jakuba. Manifestacja rozpocznie się o godz. 10:00 na pobliskim Placu Orła Białego.

Tam, po rozpoczęciu zgromadzenia, odbędą się krótkie przemówienia. Po przejściu ulicami, uczestnicy Szczecińskiego Marszu Niepodległości wejdą na miejsce miejskich obchodów Narodowego Święta Niepodległości, podczas których zostaną złożone kwiaty.

Jak co roku, organizatorem wydarzenia, w porozumieniu z ogólnopolskim Stowarzyszeniem Marsz Niepodległości, jest Porozumienie Środowisk Patriotycznych w Szczecinie.

W skład porozumienia wchodzą takie organizacje, jak Młodzież Wszechpolska, Obóz Narodowo-Radykalny, Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych, Stowarzyszenie KoLiber czy grupa kibicowska Patriotyczna Pogoń Szczecin.

Tak, jak w latach poprzednich, patronat nad marszem objął Okręg Szczecin Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych oraz Okręg Szczecin Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej.
Zapraszamy serdecznie!

Porozumienie Środowisk Patriotycznych 

https://www.facebook.com/events/900505463451133/

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

19 + osiem =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW