Działki budowlane na sprzedaż w miejscowości Wicko i Lubin,  gmina Międzyzdroje – zabudowa mieszkaniowa i zabudowa usługowa.

Policja – Konkurs dla dzieci i młodzieży “Dzielnicowy – policjant, któremu ufam”

0 comment

Zapraszamy wszystkich uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pod nazwą „Dzielnicowy – policjant, któremu ufam”, organizowanego przez Komendę Wojewódzką Policji w Szczecinie we współpracy ze Stowarzyszeniem „SOS dla Rodziny” w Szczecinie.

Celem konkursu jest m.in. propagowanie zasad bezpieczeństwa wśród dzieci i młodzieży oraz budowanie zaufania do Policji oraz promocja służby dzielnicowego.

Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie we współpracy ze Stowarzyszeniem “SOS dla Rodziny” w Szczecinie, przystąpiła do kontynuacji projektu “Dzielnicowy bliżej nas. Współpraca Policji zachodniopomorskiej ze społeczeństwem”. Powstał on w związku z realizacją w Województwie Zachodniopomorskim zadań publicznych, w ramach rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań “Razem Bezpieczniej”, im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017 r. Jednym z elementów przedsięwzięcia jest konkurs plastyczny pod nazwą “Dzielnicowy – policjant, któremu ufam”. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego. Zadaniem konkursowym dla najmłodszych będzie stworzenie pracy plastycznej, pokazującej służbę dzielnicowego i sposób niesienia przez niego pomocy, zgodnie z wyobrażeniem dziecka.

Wykonane w dowolnej formie prace plastyczne będą oceniane przez policjantów, artystów plastyków, przedstawicieli Stowarzyszenia “SOS dla Rodziny” w Szczecinie i zaproszonych gości. Efektem konkursu będzie wyłonienie dwunastu najciekawszych prac, które zostaną nagrodzone i wykorzystane do stworzenia wyjątkowego kalendarza profilaktycznego na 2018 rok, przedstawiającego Policję i samego dzielnicowego, widzianych oczami dziecka.

Zgłoszona do konkursu praca musi zawierać dane autora pracy, tj. imię i nazwisko dziecka, nazwę i adres placówki oświatowej, numer telefonu kontaktowego do przedstawiciela szkoły.
Prace plastyczne należy przesłać na adres:
Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie
ul. Małopolska 47
70-515 Szczecin
z dopiskiem “Dzielnicowy-policjant, któremu ufam”.

Zgłoszenie prac konkursowych trwa do 17 listopada 2017 roku, następnie w grudniu odbędzie się wskazanie laureatów, ogłoszenie wyników konkursu oraz uroczyste przekazanie nagród.
Spośród zgłoszonych prac Jury wyłoni w każdej z kategorii wiekowej I, II, III miejsce i dodatkowo trzy wyróżnienia. Nagrodami w konkursie będą gry i zabawki edukacyjno-sportowe wspierające rozwój i edukację dzieci i młodzieży.

Szczegółowy regulamin można znaleźć na stronie www.swinoujscie.policja.gov.pl

Zachęcamy do udziału w konkursie!

asp. sztab. Beata Olszewska

oficer prasowy KMP w Świnoujściu


Świnoujście

Zobacz więcej - Polecamy

Leave a Comment

3 × 1 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this:

Wyłącz program blokujący reklamy

Używasz programu blokującego reklamy - Wyłącz go jeżeli chcesz odpadać tą witrynę Redakcja Świnoujście w sieci
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGZXN3aW5vdWpzY2llJndpZHRoPTQ1MCZsYXlvdXQmYWN0aW9uJnNpemUmc2hhcmU9dHJ1ZSZoZWlnaHQ9MzUmYXBwSWQiIHdpZHRoPSI0NTAiIGhlaWdodD0iMzUiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6bm9uZTtvdmVyZmxvdzpoaWRkZW4iIHNjcm9sbGluZz0ibm8iIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW49InRydWUiIGFsbG93PSJhdXRvcGxheTsgY2xpcGJvYXJkLXdyaXRlOyBlbmNyeXB0ZWQtbWVkaWE7IHBpY3R1cmUtaW4tcGljdHVyZTsgd2ViLXNoYXJlIj48L2lmcmFtZT4=