Strona główna » Budżet Obywatelski 2018. Przyjdź, posłuchaj, wybierz i zagłosuj.

Budżet Obywatelski 2018. Przyjdź, posłuchaj, wybierz i zagłosuj.

by Świnoujście w sieci

W poniedziałek 18 września 2017 r. w sali sesyjnej urzędu miasta odbędzie się prezentacja projektów biorących udział w Budżecie Obywatelskim 2018. Początek o godzinie 17.00. Spotkanie ma charakter otwarty.

Zapraszamy.

Przypominamy, że w Budżecie Obywatelskim 2018 o głosy mieszkańców ubiega się 20 projektów. Tak, jak w poprzedniej edycji, złożone projekty są podzielone na dwie kategorie. Pierwsza to tak zwane projekty miękkie, czyli przedsięwzięcia o charakterze prospołecznym, kulturalnym, oświatowym lub sportowym. Druga to projekty twarde, czyli dotyczące budowy, modernizacji lub remontu elementów infrastruktury miejskiej oraz zakupów inwestycyjnych. Każdy mieszkaniec może oddać dwa głosy na jednej karcie: po jednym na twardy i miękki projekt.

Głosowanie trwa do 29 września 2017 r. Ogłoszenie wyników głosowania oraz listy projektów, które będą realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018 nastąpi w październiku Dokładna data uzależniona będzie od ilości głosów i czasu, który potrzebny będzie do ich weryfikacji i zliczenia.
Głosować można:

– na Stanowisku Obsługi Interesantów Urzędu Miasta Świnoujście, ul. Wojska Polskiego 1/5;
– w Informacji Turystycznej, Plac Słowiański 6/1;
– w Miejskiej Bibliotece Publicznej, ul. Piłsudskiego 15;
– w Miejskim Domu Kultury, Filia nr 1 – Osiedle Przytór-Łunowo, ul. Zalewowa 40;
– w Miejskim Domu Kultury, Filia nr 2 – Osiedle Warszów, ul. Sosnowa 18;
– w Miejskim Domu Kultury, Filia nr 3 – Osiedle Karsibór, ul. 1 Maja 40.

Tam też dostępne są karty do głosowania. Można je również pobrać ze strony internetowej Miasta Świnoujście www.swinoujscie.pl (zakładka Budżet Obywatelski 2018)
Głosować można również:

– drogą elektroniczną, przesyłając wypełnioną, zeskanowaną kartę do głosowania na adres bik@um.swinoujscie.pl lub poprzez elektroniczną skrzynkę podawczą na platformie ePUAP na formularzu „Pismo ogólne do podmiotu publicznego”;

– poprzez przesłanie na adres Urzędu Miasta Świnoujście (ul. Wojska Polskiego 1/5, 72-600 Świnoujście) karty do głosowania z dopiskiem na kopercie „Budżet Obywatelski – 2018 GŁOSOWANIE”; za datę oddania głosu w ten sposób uważa się datę stempla pocztowego.

BIK UM Świnoujście

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

czternaście + osiemnaście =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW