W piękny wrześniowy poranek, po raz kolejny a dokładnie 60. spotkaliśmy się w Parku Zdrojowym i po raz kolejny grupa sportowych zapaleńców pokonała 5 kilometrowy odcinek ustanawiając swoje rekordy, pokonując własne bariery a czasem nawet lenistwo. Dawno niewidziana Joanna Bilard poprowadziła rowerem do mety 58. osób, w tym 19 rekordzistów i 6-ciu debiutantów. Część naszych stałych bywalców, zarówno biegaczy jak i wolontariuszy, pobiegła dzisiaj w maratonie i półmaratonie Świnoujście – Wolgast a My trzymaliśmy mocno kciuki za wszystkich. Niektórzy z nich czując z nami wielką więź nie omieszkali przed pójściem na start zajrzeć do parku. Dziękujemy Eli, Arkowi, Januszowi, Marcinowi, Andrzejowi, Mariuszowi i Monice 😀 😀 😀
Pierwsi panowie na mecie:
1. Mikołaj Antkowiak 20:39
2. Maciej Gołębiowski 20:55
3. Jarosław Kosoń 20:58
Pierwsze panie na mecie:
1. Magdalena Kwiatek 24:35
2. Renata Włodarczyk 24:59
3. Monika Murawska 25:08
Dzięki naszym fotoreporterom, którzy dwoili się i troili możecie obejrzeć dokładną fotograficzną relację z biegu 😀 a wierzcie mi , naprawdę warto!
Wszystkim uczestnikom biegu gratulujemy i życzymy następnych udanych startów. Pełne wyniki znajdziecie na stronie http://www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/weeklyresults/…
Dziękujemy sponsorom: Uzdrowisku Świnoujście, Hotelowi ”Trzy Wyspy”, Stowarzyszeniu Trzeźwościowemu „Hol” oraz naszym niezawodnym 15 wolontariuszom, którzy zawsze są chętni do pomocy. Zapraszamy do wspólnego biegania już za tydzień na 61. parkrun.
Trasę można przejść lub przebiec. Jeżeli będziecie po raz pierwszy zarejestrujcie się i przynieście ze sobą kod kreskowy.
Do zobaczenia w sobotę!!!