Strona główna » POLICJANCI ZATRZYMALI SPRAWCĘ ROZBOJU W MIĘDZYZDROJACH

POLICJANCI ZATRZYMALI SPRAWCĘ ROZBOJU W MIĘDZYZDROJACH

by Świnoujście w sieci

W ciągu kilku godzin od napadu na lombard w nadmorskiej miejscowości ustalony został sprawca. Namierzyli go policjanci z Kamienia Pomorskiego i z KWP w Szczecinie, a dzięki współpracy z wielkopolskimi kryminalnymi zatrzymano na dworcu kolejowym w Poznaniu.

Wczoraj po południu, w popularnej nadbałtyckiej miejscowości doszło do napadu rabunkowego na jeden z lombardów. Sprawca po uprzednim grożeniu przedmiotem przypominającym broń zażądał wydania pieniędzy, po czym po zabraniu pieniędzy zbiegł.

Policjanci pracujący przy sprawie zabezpieczali wszelkie ślady, użyty również został pies tropiący. Równocześnie inna grupa policjantów bezpośrednio po zdarzeniu poszukiwała sprawcy w terenie.
Prowadzący działania ustalili, że sprawca przemieszcza się w inny rejon Polski. Natychmiast podjęta została współpraca z Policją wielkopolską. Dzięki temu około godz. 22:00 sprawca został zatrzymany.
Jeszcze dzisiaj 18-letni mieszkaniec Opola usłyszy zarzuty rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia,a policjanci będą wnioskować o zastosowanie tymczasowego aresztu. Mężczyzna zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Świnoujściu, gdzie będzie przesłuchiwany. Za przestępstwo, które popełnił grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

sierż. Aleksandra Berenda/ podkom. Mirosława Rudzińska

Bramownice w Świnoujście - Miasto usuwa dzikie koczowiska z parkingów przy plaży


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

4 × 2 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.