Zapraszamy na kolorowy, odlotowy parkrun bańkowy „… niech się roi od baniek, wszyscy bańki puszczają i panowie i panie w cienkie słomki dmuchają wszystkie dzieci i niańki – nic innego nie robią,tylko bańki i bańki…” W każdym z Nas jest choć odrobina dziecka i dlatego jeśli macie ochotę to zabawmy się jak kiedyś 😀

My oczywiście oprócz puszczania baniek przemierzymy pięciokilometrową trasę świnoujskiego parkrunu, dlatego przybywajcie do Parku Zdrojowego przy boisku na bezpłatne biegi na 5 km z pomiarem czasu! Przed biegiem o. 8.45, jak zawsze, wspólna rozgrzewka a o 9.00 start.

Bieg przeznaczony jest dla każdego bez względu na biegowy staż, uzyskiwane rezultaty czy też wiek. Zapraszamy wszystkich biegaczy, kijkarzy i kibiców z czworonożnymi przyjaciółmi.
Pamiętajcie o kodach kreskowych: brak kodu= brak wyniku !!!

Aby śledzić lokalne parkrunowe newsy zaglądaj do zakładki www.parkrun.pl/swinoujscie/ i na https://web.facebook.com/parkrun-Świnoujście-1737190336538496/?ref=aymt_homepage_panel
Biegi parkrun organizowane są przez parkrun Polska i wspierane przez sponsorów głównych PZU, Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków sp. z o.o. i Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Udostępniajcie wydarzenie i zapraszajcie znajomych!

Do zobaczenia w sobotę!!!

https://www.facebook.com/events/110047019677300/