Po raz dziesiąty ekipa telewizji TVN wyruszyła w wakacyjną podróż, by bawić urlopowiczów podczas lata na polskim wybrzeżu. W tym roku „Projekt Plaża” zawita do 6 polskich miast, w tym takich nadmorskich kurortów jak: Kołobrzeg, Darłowo, Łeba, Władysławowo i po raz kolejny Świnoujście.

„Projekt Plaża” już od dziesięciu lat odwiedza najpiękniejsze polskie plaże serwując urlopowiczom szereg wyjątkowych atrakcji. Na aktywnych w miasteczku TVN czekają liczne wyzwania sportowe, takie jak zajęcia fitness, szaleństwa zumba do rytmów gorącej muzyki, przejażdżki na bananie i ścianka wspinaczkowa.

W tym roku wakacyjne miasteczko TVN będzie gościć na naszej plaży aż 9 dni – od 15 do 23 lipca.
.

Dla dzieci w miasteczku stworzona będzie specjalna strefa Kids Club z placem zabaw, gdzie najmłodsi będą mogli spędzić czas z animatorem oraz powalczyć o ciekawe nagrody w licznych konkursach. Dla fanów show-biznesu czeka nie lada gratka – będą oni mogli spotkać nie tylko Oliviera Janiaka, ale także inne gwiazdy TVN, które będą rozdawać autografy. Wieczory w miasteczku upłyną w klimacie filmowym – w wybrane wieczory będą mieć miejsce seanse pod chmurką.

– Projekt plaża ma dla bardzo duży wymiar promocyjny – mówi Robert Karelus rzecznik prezydenta miasta -Wakacyjne szaleństwa będzie można zobaczyć między innymi na szklanym ekranie w „Dzień Dobry Wakacje”, „Co za Tydzień” na antenach TVN i TVN Styl; na antenie TTV w programie „Tymczasem na plaży” oraz na stronie internetowej http://projektplaza.tvn.pl/.

Miasteczko TVN podzielone będzie na strefy, w których można aktywnie spędzić czas bądź zrelaksować się i odpocząć po dobrej zabawie.

Poniżej przedstawiamy harmonogram planowanych atrakcji:

9:00 – oficjalne otwarcie miasteczka
9:00 – 17:00 – AKTYWNA PLAŻA: sportowe wyzwania: siatkówka plażowa, ścianka wspinaczkowa, fitness, zumba, liczne konkursy
9:00 – 17:00 – STREFA WODNA: przejażdżki na bananie za motorówką, giga trampolina, regaty kajakowe
9:00 – 17:00 – KIDS CLUB: strefa dziecięca, plac zabaw, animacje, konkursy z nagrodami
12:00 – 14:00 – SPOTKANIE Z GWIAZDAMI TVN
21:30 – KINO LETNIE PLAYER (w wybrane dni)
Miasteczko jest czynne od 9:00 do godziny 17:00. Wstęp na teren imprezy jest darmowy.

Na obszarze „Projektu Plaża”, w każdym z miast, oprócz strefy TVN będą znajdować się wyszczególnione miejsca dla partnerów akcji: Belvita, iRobot, Kaktus, Lay’s, Palmer’s, Sokołów, Tchibo, T-Mobile z akcją „Pomoc Mierzona Kilometrami” oraz Volkswagena wraz z WOŚP i programem „Mali Ratownicy”.