Emocje po ostatnich aktywnościach jeszcze nie minęły, a już w najbliższą sobotę Świnoujście znów znajdzie się w samym sercu sportowych wydarzeń. Wszystko za sprawą Wysp Sportu, które już po raz trzeci w tym miesiącu odwiedzą właśnie tę miejscowość.

W miniony weekend zajmowaliśmy się przede wszystkim siatkówką i sportami zaskakującymi, tym razem przyjdzie kolej na piłkę nożną, czyli najpopularniejszą dyscyplinę na świecie. Zaczynamy w sobotę o godzinie 9:00 na boisku Gimnazjum Publicznego nr 2 im. Henryka Sienkiewicza przy ul. Kościuszki 11. To właśnie wtedy ruszy specjalnie przygotowana strefa piłkarska, a w planach na ten dzień przewidziano turnieje dla dzieci. Czekają nas kolejno rozgrywki roczników 2004-2005, 2006 i młodsi oraz 2008 i młodsi. Każdy zespół, startujący w rozgrywkach ma zagwarantowane nagrody, zaś drużyny, które zajmą miejsce w pierwszej trójce – dodatkowo otrzymają pamiątkowe medale i puchary.

W niedzielę boisko w całości przejmą już dorośli, a rywalizować będziemy na obiekcie OSiR Wyspiarz przy ul. Matejki. Zaczynamy o 9:00 z turniejem w kategorii OPEN dla drużyn 6-osobowych. Uroczyste wręczenie nagród, podobnie jak w przypadku dzieci, zaplanowano na godzinę 18:00.

Ale to nie wszystko, ponieważ dodatkowymi atrakcjami podczas każdego dnia piłkarskich zmagań będą konkursy strzałów do specjalnej pneumatycznej bramki celnościowej, turniej gry 1 vs 1 w profesjonalnej klatce oraz strefa sportów dla całych rodzin.

Zbierz drużynę i zagraj w turnieju Wysp Sportu!

Wyślij zgłoszenie mailowo na adres: dominik@bono.pl. Jeśli masz jakieś pytania – zadzwoń nr. tel. 786 819 490 (Dominik Kwiatkowski).

Serdecznie zachęcamy, aby być z nami podczas tego piłkarskiego weekendu. Widzimy się w sobotę i zapewniamy, że będzie zabawa, rywalizacja i emocje, czyli wszystko to, co w sporcie najważniejsze!