Strona główna » OSiR – zakończeniu sezonu II RLS

OSiR – zakończeniu sezonu II RLS

W tym tygodniu zakończyły się rozgrywki w II lidze Rekreacyjnej Ligi Siatkówki prowadzonej przez OSiR “Wyspiarz”:-D
W poniedziałek 24 kwietnia w rewanżowym spotkaniu finału „play off” – zespół PAULHURT po raz drugi pokonał BALTIC HOME i zasłużenie po raz drugi z kolei został Mistrzem II ligi.
Skład zespołu PAULHURT – Piotr Witecki, Grzegorz Piskorz, Sebastian Nowicki, Dariusz Więcek, Marcin Ryś, Piotr Prokop i libero Maciej Wróbel oraz Roman Górski, Tomasz Kuzan i Zbigniew Banczerowski.

Natomiast w środę 26.04. w ostatnim spotkaniu ligowym, decydującym o III miejscu – zespół POLTRAMP YARD zagrał wreszcie na miarę swoich możliwości i pokonał w trzech setach solidny ale dużo starszy zespół KARPATKI.

Wyniki decydujących gier finałowych;
PAULHURT – BALTIC HOME 3 : 0 (25, 19, 14)
POLTRAMP YARD – KARPATKA 3 : 0 (23, 17, 18)
Po meczu o III miejsce, Dyrektor OSiR Pani Anna Kryszan wręczyła najlepszym zespołom i zawodnikom puchary oraz wyróżnienia indywidualne.
MARATON MŁODZIK – Kacper Myśliwy
MVP sezonu – Sebastian Nowicki (Paulhurt).

Zakończyły się rozgrywki ligowe, ale to jeszcze nie koniec sezonu halowego. Już w tą sobotę 29.04. w hali OSiR rozegrany zostanie po raz IX – turniej piłki siatkowej o Puchar Dyrektora Ośrodka z udziałem 4 zaproszonych zespołów; Mistrz Marynarki Wojennej – zespół 3 Flotylli Okrętów z Gdyni, 8 FOW Świnoujście – Mistrz RLS , Reprezentacja RLS Ś-cie o raz Reprezentacja Gminy Gryfice. Początek gier godz. 10:30. Wszystkich sympatyków siatkówki serdecznie zapraszamy