Strona główna » Zmiany rozkładów jazdy autobusów miejskich w lewobrzeżnej części Świnoujścia

Zmiany rozkładów jazdy autobusów miejskich w lewobrzeżnej części Świnoujścia

by Świnoujście w sieci

 

“Komunikacja Autobusowa” Sp. z o.o. z siedzibą w Świnoujściu informuje, że od 1 kwietnia 2017 r. zmianie ulegają rozkłady jazdy na liniach autobusowych nr 2, A i B w lewobrzeżnej części miasta. Dodatkowo zostanie uruchomiona sezonowa linia autobusowa nr 6 obsługująca przewozy pasażerów w relacji: Kapitanat Portu – Wydrzany – Kapitanat Portu.

Autobus będzie jechał między innymi ulicami Żeromskiego i Uzdrowiskową w Dzielnicy Nadmorskiej, przez os. Posejdon, ulicami 11 Listopada i Kołłątaja.

Wspomniana linia nr 6 w okresie od 1 kwietnia do 31 sierpnia bieżącego roku zastąpi działające linie autobusowe 6A i 6B.

Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu tras przejazdu na liniach autobusowych (wraz z dokładną lokalizacją przystanków) i aktualnych rozkładów jazdy można uzyskać od 31.03.2017r. (od godzin popołudniowych) odwiedzając stronę internetową spółki www.ka.swinoujscie.pl

W tym samym dniu, również w godzinach popołudniowych, nowe rozkłady jazdy będą umieszczane na wiatach i przystankach autobusowych zlokalizowanych w lewobrzeżnej części miasta.
KA

Fit Babcia robi formę


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

19 − 10 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW