Biedronka rozpoczęła akcję „Super Zwierzaki”, która ma zachęcić rodziców
do zakupu warzyw i owoców oraz pogłębiania wraz z dziećmi wiedzy na temat otaczającej nas przyrody. Dodatkowo we współpracy z ZOO Wrocław sieć przygotowała także specjalny quiz oraz konkurs, w którym do wygrania są m.in. 103 rodzinne wycieczki do ogrodów zoologicznych świata. Akcja potrwa od 20 marca do 30 kwietnia br. To kolejna aktywność realizowana w ramach programu lojalnościowego „Moja Biedronka”.

Album, kolekcja 108 kart oraz aplikacja mobilna
Akcja „Super Zwierzaki” umożliwia zbieranie w specjalnym albumie kart
z wizerunkami zwierząt z całego świata. Są wśród nich również te mieszkające w polskich ogrodach zoologicznych. Karty z „Super Zwierzakami” można otrzymać za zakup świeżych warzyw lub owoców – za wydane na ten cel min. 5 zł przyznawane są 4 karty ze zwierzakami. W albumie kolekcjonerskim dostępnym w sprzedaży znalazły się ciekawostki, zadania edukacyjne i przepisy na przekąski. Przygotowano także darmową aplikację mobilną udostępnioną na stronie www.biedronka.pl/superzwierzaki. Po zeskanowaniu kart można poznać kolejne ciekawostki na temat zwierzaków, a także posłuchać wydawanych przez nie odgłosów.

Atrakcje przygotowane we współpracy z ZOO Wrocław
Wspólnie z ZOO Wrocław Biedronka przygotowała również konkurs „Dzika przygoda” na projekt własnej karty z „Super Zwierzakiem”, kierowany do osób, które na karcie lojalnościowej „Moja Biedronka” zgromadziły co najmniej 10 punktów.

Na zwycięzców czekają rodzinne wycieczki połączone ze zwiedzaniem ogrodów zoologicznych – 3 do RPA, 40 do Berlina i 60 do Wrocławia lub Warszawy, 5 zestawów fotograficznych oraz dodatkowe rabaty na karcie lojalnościowej „Moja Biedronka”.

Projekt karty z „Super Zwierzakiem” można zgłaszać za pośrednictwem strony internetowej konkursu www.dzikaprzygoda.biedronka.pl. Na tej samej stronie zarejestrowani posiadacze karty lojalnościowej mogą także sprawdzić swoją wiedzę dot. świata zwierząt w specjalnej zabawie edukacyjnej.

Akcja „Super Zwierzaki” to kolejna aktywność dla klientów korzystających z karty lojalnościowej „Moja Biedronka” uruchomionej w sierpniu 2016 r. Jej posiadacze mają szansę uzyskania dodatkowych korzyści podczas zakupów.

Szczegóły akcji, konkursu oraz ich regulaminy dostępne są na stronie internetowej sieci Biedronka, pod linkami: www.biedronka.pl/mojabiedronka oraz www.dzikaprzygoda.biedronka.pl.