Foto. Policja

 

POŻEGNALI SIĘ Z POLICYJNYM MUNDUREM PO PONAD 30 LATACH SŁUŻBY

Dwóch funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu w minionym tygodniu pożegnało się z mundurem. Asp. sztab. Dorota Paluszkiewicz i st. sierż. Stanisław Kamiński w policyjnych strukturach przepracowali kilkadziesiąt lat. Jak podkreślali przełożeni i koledzy z pracy, przez lata dali się poznać jako sumienni i doświadczeni policjanci, którzy niejednokrotnie udowodnili swoje oddanie w służbie.

W Komendzie Miejskiej Policji w Świnoujściu odbyła się uroczystość poświęcona pożegnaniu dwóch funkcjonariuszy. Po przepracowaniu blisko 34 lat ze służby odeszła asp. sztab. Dorota Paluszkiewicz, która ostatnio zajmowała stanowisko w Zespole ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Zaginionych Wydziału Kryminalnego. Z mundurem po 32 latach służby pożegnał się również policjant Referatu Patrolo-Interwencyjnego Wydziału Prewencji st. sierż. Stanisław Kamiński.

Foto. Policja

Policjantom za służbę podziękował zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Świnoujściu podisnp. Andrzej Mordak. Dziękując emerytom, podsumował, że dali się poznać jako funkcjonariusze zdyscyplinowani, sumienni i zaangażowani w wykonywane obowiązki. Podkreślił, że w codziennej służbie wykazywali się profesjonalizmem i poświęceniem. Świeżo upieczonym emerytom życzył zdrowia i realizacji zamierzonych planów.

Foto. Policja

Podziękowania i życzenia złożyli również policjanci i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu. Odchodzący na emeryturę otrzymali pamiątkowe grawery, kwiaty i upominki.

Oficer prasowy KMP w Świnoujściu
asp. sztab. Beata Olszewska