Jubileuszowy koncert w Logosie tuż, tuż ….. 

Już za kilka dni 08.02.2017 o godz.17.00 po raz dziesiąty odbędzie Koncert Noworoczny, który tradycyjnie będzie składał się z dwóch części : koncertu uzdolnionej muzycznie, tanecznie, teatralnie i wokalnie młodzieży Logosu oraz licytacji różnych przedmiotów i niespodzianek przygotowanych przez uczniów, nauczycieli i zaprzyjaźnionych darczyńców.

Mamy nadzieję, że nasze koncerty już na trwałe wpisały się w tradycję i historię Świnoujścia. Przez 9 lat pomogliśmy Kasi, Gosi, Zuzi, Rafałowi, Darii, Martynce, Filipowi i Hani , zbierając środki na leczenie, operacje lub rehabilitacje. Zebraliśmy na dziewięciu koncertach 62 247,90 zł., licytując koszulki sportowe, torty, przedmioty rękodzieła, obrazy, piłki z autografami ….. W historię koncertów wpisały się zacięte licytacje obrazów, koszulek siatkarskich, gitary ks.Adama , wina , rakiety tenisowej M. Matkowskiego czy marionetki….. Cieszymy się, że mamy stałych bywalców i sympatyków naszych spotkań, pamiętają o nas również absolwenci i ich rodzice.

Najbliższy koncert poświęcony jest wyjątkowemu bohaterowi : 2 letniemu Maksiowi Surma chorującemu na dystrofię mięśniową. Maks jest miłym , uśmiechniętym dzieckiem związanym ze społecznością Logosu, jego mama jest absolwentką Liceum Społecznego Fundacji Logos, dlatego cieszymy się, że będziemy mogli pomóc.

Czekamy więc na państwa i liczymy na wsparcie .Do wylicytowania jest kilkadziesiąt interesujących i pięknych przedmiotów podarowanych z serca m.in.: koszulki siatkarskie z autografami, rękodzieło, obrazy, artystyczne zdjęcia oraz złoty medal Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej 2014 .

                                   JGG