Spotkanie rekrutacyjne w Radisson Blu Resort, Świnoujście

W czwartek, 26 stycznia br. odbyło się spotkanie z kandydatami na pracowników nowopowstającego hotelu Radisson Blu Resort, Świnoujście. W ramach otwartej formuły zainteresowane osoby mogły uzyskać informacje dotyczące procesu rekrutacji na blisko 300 stanowisk. W spotkaniu udział wzięły również przedstawicielki Centrum Aktywizacji Zawodowej w Świnoujściu.

Radisson Blu Resort będzie pierwszym hotelem 5-gwiazdkowym w kurorcie. Otwarcie przewidziano na nadchodzący sezon letni. Wyczekiwany z niecierpliwością przez branżę obiekt to 340 pokoi, kilka punktów gastronomicznych, stery SPA & Wellness, aquapark, basen na dachu, atrakcje dla dzieci oraz 1300-metrową powierzchnią konferencyjną. Operator hotelu przewiduje, że do obsługi wszystkich funkcji będzie potrzebnych około 300 pracowników.

– Udało nam się wzbudzić zainteresowanie wśród kandydatów i ogromnie ucieszyła nas frekwencja. W spotkaniu uczestniczyło kilkadziesiąt osób – podsumowuje spotkanie Magdalena Sokołowska, HR Manager Grupy Zdrojowa. Marka Radisson prezentuje sobą bardzo wysoki standard obsługi gości i ten aspekt będzie kluczowy przy wyborze właściwych kandydatów. Naszym założeniem jest współpraca z ludźmi, którzy wiążą swoją współpracę z hotelarstwem i uwielbiają kontakt z ludźmi. Właśnie pasja i uśmiech jest w stanie przekonać nas do każdego, a dopiero kolejnym krokiem będzie wspólne szlifowanie umiejętności. Nasi przyszli pracownicy będą uczyć się z nami i posiadanie doświadczenie jest mile widziane, jednakże nie kluczowe – dodaje Sokołowska.

W styczniu oficjalnie rozpoczął się proces rekrutacji pracowników do Radisson Blu Resort, Świnoujście – od recepcjonistów, terapeutów, pracowników technicznych i działu gastronomii, poprzez kadrę średniego szczebla, po kierowników działów. Zorganizowane spotkanie miało na celu prezentację możliwości, jakie oferuje nowy obiekt, wśród potencjalnie zainteresowanych.