MIKOŁAJKOWI REPREZENTANCI Z PRZEDSZKOLA NR 3 „ POD ŻAGLAMI” – BIEG MIKOŁAJKOWY W PARKU ZDROJOWYM

Nasze przedszkolaki wiedzą, że ruch to zdrowie! Dlatego nauczyciele, rodzice i dzieci starają się angażować w wiele działań w zakresie aktywności ruchowej dzieci, ich twórczego działania i troski o zdrowie . Promując aktywny tryb życia, działamy na rzecz bezpieczeństwa dzieci, kształtujemy w nich prawidłowe nawyki a tym samym dostarczamy dzieciom wiele radości i uśmiechu na twarzy. Cieszymy się, że nasze przedszkolaki pod wodzą pani Aleksandry Keplin oraz pomocy pani Jonety Rzezinowskiej mogły wziąć udział w Biegu Mikołajkowym, który odbył się w Parku Zdrojowym dnia 03.12.2016r. Dziękujemy organizatorom parkrun Świnoujście za piękną organizację, wspaniałą atmosferę, za serduszkowe medale i mikołajkowe upominki dla dzieci a rodzicom dzieci za wielkie zaangażowanie


mikolaj-10 mikolaj-11 mikolaj-2 mikolaj-3 mikolaj-4 mikolaj-5 mikolaj-6