Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Przedszkolaki dbają o zdrowie” w Przedszkolu Miejskim nr 11

Dzieci z Niepublicznego Przedszkola Specjalnego „Jeżyk”, Przedszkola Specjalnego „W Stumilowym lesie”, Przedszkola Miejskiego z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 oraz z Przedszkola Miejskiego z Oddziałami Integracyjnymi nr 11 wzięły udział w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt. „Przedszkolaki dbają o zdrowie”. Konkurs miał na celu zainteresowanie dzieci tematyką zdrowotną, rozwijanie wyobraźni, kreatywności oraz kształtowanie wzorców zdrowego stylu życia.
Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w Przedszkolu Miejskim nr 11. Podczas uroczystości dzieci z grupy integracyjnej „Krasnale” zaprezentowały część artystyczną, zaśpiewały piosenkę oraz zatańczyły dwa tańce „Do przedszkola” oraz „Taniec z szarfą”. Po części artystycznej wszyscy laureaci konkursu zostali zaproszeni do wspólnych zabaw. Wszystkie dzieci wesoło bawiły się podczas zabawy ruchowej związanej z „kiszeniem kapusty”. Po występie przedszkolaków nastąpiło ogłoszenie wyników oraz uroczyste wręczenie nagród i pamiątkowych dyplomów.

Nagrody główne otrzymali:
1. Miejsce I – Sebastian Bigdowski
2. Miejsce II – Zuzia Rycombel
3. Miejsce III – Hania Samujło
4. Nagroda specjalna jury – Aleksander Ordon

W konkursie nie zabrakło również nagród pocieszenia dla pozostałych uczestników. Nagrodami w konkursie były piękne zabawki ufundowane przez Firmę Handlową „Duet” w Świnoujściu.
Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za zaangażowanie i przygotowanie ciekawych prac plastycznych. Laureatom życzymy dalszych sukcesów w dziedzinie plastycznej. Dziękujemy również sponsorowi za ufundowanie nagród w konkursie oraz miłą współpracę.

Przedszkole Miejskie nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi „Tęcza”dscn3148

dscn3141