Jest sobota, jest parkrun!

Jutro w godzinach 9:00 – 11:00

Wszystkich biegaczy i sympatyków biegania mieszkających i wypoczywających w Świnoujściu zapraszamy do Parku Zdrojowego, przy boisku, na bezpłatne biegi na 5 km z pomiarem czasu! Zabierzcie rodzinę, znajomych, psy i aktywnie rozpocznijcie swój kolejny weekend!!!

Przed biegiem, jak zawsze, rozgrzewka a po biegu pyszne ciasteczka z Hotelu „Trzy Wyspy” , batoniki ufundowane przez Stowarzyszenie Hol i ciepła herbatka od zespołu parkrun Świnoujście. Najmłodszych uczestników czeka niespodzianka 😀 . Rozlosowanych będzie 9 gier Uno Junior ufundowanych przez sieć sklepów DUET.
Pamiętajcie o przyniesieniu swojego Indywidualnego Kodu Uczestnika. Jeśli go nie macie – koniecznie zarejestrujcie się nawww.parkrun.pl Na parkrunie obowiązuje zasada brak kodu = brak wyniku. Jeżeli nie przyniesiesz kodu do zeskanowania, nie będzie Cię w wynikach.
Aby dołączyć do grona Wolontariuszy napisz na prv MID – Motywacja I Działanie
Aby śledzić lokalne parkrunowe newsy zaglądaj do zakładki www.parkrun.pl/swinoujscie/ i na https://web.facebook.com/parkrun-Świnoujście-1737190336538496/?ref=aymt_homepage_panel

Do zobaczenia w sobotę!!!