Strona główna » Prawobrzeże- Korona 11:2

Prawobrzeże- Korona 11:2

by Świnoujście w sieci

Kolejna dwucyfrowa wygrana świnoujskiej drużyny. Tym razem pogrom „Korony” Stuchowo 11:2. Od początku spotkania świnoujścianie kontrolowali przebieg spotkania.
„Prawobrzeże” przeważało pod każdym elementem gry. Około 20 minuty świnoujścianie prowadząc 3:0 trochę rozluźnili grę co doprowadziło do straty dwóch goli. Jednakże pierwsza odsłona meczu zakończyła się prowadzeniem 5:2. Po przerwie świnoujski zespół po uwagach trenera pokazał skuteczność aplikując rywalom sześć bramek. Obecnie siła ataku „Prawobrzeża” jest najskuteczniejsza w lidze A-klasy ZZPN Szczecin pokonując bramkarzy rywali aż trzydzieści cztery razy. W niedzielne przedpołudnie młodzież „Marinusa-Prawobrzeże” uległa 4:1 w meczu wyjazdowym z „Błękitnymi” Trzygłów. W meczu wyjazdowym trampkarze w Stuchowie wygrali 4:2 z tamtejszą „Koroną”.

Sponsorzy- Gaz-System S.A., Terminal Promowy Świnoujście Sp. z o.o., Langart Dariusz Dendor, Marinus Sp. z o.o. McDonald’s Świnoujście