Strona główna » 55-latek ukrył w lodówce narkotyki

55-latek ukrył w lodówce narkotyki

by Świnoujście w sieci

Ponad pół kilograma narkotyków posiadał zatrzymany przez świnoujskich policjantów mężczyzna. Worek z amfetaminą 55-latek ukrył w lodówce. Dzięki działaniom stróży prawa znaczne ilości środków odurzających nie trafią do obiegu. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Dzięki właściwemu rozpoznaniu i wnikliwej pracy operacyjnej policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu znaczne ilości narkotyków nie trafią do obiegu. Wczoraj funkcjonariusze w jednym z mieszkań na terenie Świnoujścia ujawnili i zabezpieczyli blisko 0,6 kg amfetaminy. Narkotyki ukryte były w lodówce. Ich rynkowa wartość sięga kilkunastu tysięcy złotych.

W związku z tą sprawą zatrzymany został 55-letni mieszkaniec miasta, który w swoim mieszkaniu przechowywał środki odurzające. Policjanci potwierdzili w ten sposób informację dotyczącą podejrzewanego mężczyzny mogącego być w posiadaniu znacznych ilości narkotyków. 55-latek był wcześniej notowany za przestępstwa z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Jeszcze dziś prokurator przedstawi mężczyźnie zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Komendant Miejski Policji w Świnoujściu będzie wnioskował do Prokuratury Rejonowej o zastosowanie wobec sprawcy przestępstwa środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania, który prawdopodobnie jeszcze dziś rozpatrzy sąd.

55-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Taką karę przewiduje art. 62 ust. 2 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Zajmujący się sprawą policjanci ustalają teraz skąd pochodziły zabezpieczone narkotyki oraz gdzie miały trafić.

Oficer prasowy KMP w Świnoujściu

asp. sztab. Beata Olszewska

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

1 + 19 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW