Strona główna » Przypływ Kultury 2016 Hip-hopowy wieczór w Scenie

Przypływ Kultury 2016 Hip-hopowy wieczór w Scenie

by Świnoujście w sieci

Przypływ Kultury 2016 Hip-hopowy wieczór w Scenie

W najbliższą sobotę (17.09) w Jazz Clubie Central’a – SCENA odbędzie się kolejna impreza w ramach projektu „Przypływ Kultury”. Za mikrofonem stanie KAC, a wspierać go będzie DADi. Wstęp bezpłatny.

Projekt organizowany przez Fundację na Rzecz Edukacji i Rozwoju Regionu Zachodniopomorskiego Fabryka Języka Szczecin, a współfinansowany przez Prezydenta Miasta Świnoujście.

KAC – dwudziestodwuletni raper mający w swoim dorobku 3 epki, z których ostatnia pod niebanalnym tytułem ‘PROkrastynacja’ ukazała się pod koniec ubiegłego roku. Singiel “Nie chce być duży” z udziałem DJ’a Merrendy oraz wokalistki Anny Rynkiewicz można było usłyszeć w radiowej Czwórce. Do utworu “Deszcz” powstało także video mash-up.
Autor w swoich tekstach skupia się na subiektywnej obserwacji otaczającego go świata, gra na emocjach, podając przykłady zachowań, potrafi budować wybujałe metafory na bazie błahych, codziennych czyności. Nie daje się wsadzić w brzmieniowe ramy, czując się świetnie na totalnie oldschoolowych brzmieniach, nie gubiąc luzu w całkowicie świeżych przelotach. Raper nie stroni od zabaw wokalem oraz fajerwerków technicznych w postaci przyśpieszeń, gier słownych, czy rozkładu rymów i sylab. KAC ma na swoim koncie dziesiątki koncertów, na większych i mniejszych scenach. Prowadził także zawody deskorolkowe i bitwy freestylowe.
www.facebook.com/KadoAdoCe/

DADi – raper, DJ, producent, student akustyki i realizacji dźwięku. Półfinalista Mistrzostw Polski beatmakerów 2014, zwycięzca dwóch beatbattle w Krakowie (2013). W 2015 roku wyprodukował płytę “Świat jako Wola” i przedstawienie z Częstochowskim raperem Mikserem nakładem Dill Records.
www.soundcloud.com/mcdadi
www.facebook.com/1dadi

YouTube:

Wsparcie: 44wyspy.pl, Jazz Club Central’a

Sobota: 17/09 // Start: 22:00 // WSTĘP WOLNY !!! // Jazz Club Central’a – SCENA / Armii Krajowej 3

Koncert KAC / DADi
After: DADi /hip hop, funk, boom bap/

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW