Strona główna » Majówka w bieli i czerwieni

Majówka w bieli i czerwieni

by Świnoujście w sieci

 

Majówka w bieli i czerwieni

2 maja o godzinie 15.00 na strefę rekreacyjną przy MDK na Warszowie zaprosiliśmy rodziny z dziećmi na spędzenie tego szczególnego dnia przy wspólnej zabawie.
Od początku spotkania podziwialiśmy najmłodszych na scenie.

Brawurowo zatańczyły zespoły Joanny Burchard ATU II,MINI ATU ze Świnoujścia

Swój program nagrodzony i nominowany na Przegląd Wojewódzki w Szczecinie zaprezentowały : zespół Wiolinki, Anna Sarnowska, Agnieszka Adamczyk pięknie zaśpiewały Oliwka, Karolinka i Asia
Przy scenie, animator Anna Zimowska zaprosiła dzieci do zabawy z chustą, z wielkim żaglem pirackim, do budowy wielkiego rurociągu oraz tunelu. Dla maluszków były dmuchane poduchy , ślizgawka, malowanie buzi i warsztaty baloniarskie. Na finał animacji uczestnicy nadmuchali ponad 200 balonów, z których utworzono długi biało-czerwony wąż.

Przeciąganie węża strażackiego i pokazy sprzętu ratowniczego ,które zaproponowali strażacy z Warszowa, spotkało się z dużym zainteresowaniem wszystkich za co otrzymali wielkie brawa szczególnie ,że bawiliśmy się z nimi w przeddzień święta Strażaków. Materiały informacyjne i promocyjne dotyczące bezpieczeństwa przedstawiono na stanowisku przygotowanych przez rzecznik Policji Miejskiej Beaty Olszewskiej i dzielnicowego Warszowa . na pytania konkursowe zadane przez Panią rzecznik wszyscy odpowiadali prawidłowo i w nagrodę otrzymali materiały informacyjne od policji oraz słodkie upominki.

Świnoujście. Musisz to zobaczyć !!


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

2 × pięć =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW