Rusza nowa linia. Autobusem dojedziesz na Targowisko.

Zgodnie z zapowiedziami Komunikacji Autobusowej, od 1 maja 2016 roku uruchomiona zostanie sezonowa linia autobusowa nr 6 na trasie Kapitanat Portu – Wydrzany – Kapitanat Portu.

– Autobus będzie zatrzymywał się między innymi na ulicy Kołłątaja przy targowisku miejskim, o co postulowali handlowcy i mieszkańcy miasta, 11 Listopada oraz w dzielnicy nadmorskiej ulicami Żeromskiego i Uzdrowiskową – informuje Robert Karelus rzecznik prezydenta miasta.

W związku z uruchomieniem nowej linii zmianie ulegają godziny kursowania linii numer 2, A i B.

Informacja na ten temat znajduje się na przystankach autobusowych oraz stronie internetowej Komunikacji Autobusowej pod adresem www.ka.swinoujscie.pl

Komunikacja prosi również kierowców, którzy dotąd parkowali w nieczynnych zatoczkach autobusowych przy ulicy Kołłątaja o zmianę miejsc postojowych. Najbliższy parking znajduje się kilka metrów od zatoczek, na rogu ulic Kołłątaja i Kościuszki.

Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu trasy przejazdu „szóstki” (wraz z dokładną lokalizacją przystanków) i rozkładów jazdy linii nr 6 znajdują się na stronie internetowej Komunikacji Autobusowej www.ka.swinoujscie.pl lub bezpośrednio pod adresem http://www.ka.swinoujscie.pl/10-linie-autobusowe/63-linia-6-wydrzany-kapitanat-portu
Tekst BIK UM Świnoujście
Mapa: Komunikacja Autobusowa Świnoujście