70 wystawców na Międzynarodowych Targach Pracy

Centrum Aktywizacji Zawodowej w Świnoujściu informuje, iż na tegorocznych  Międzynarodowych Targach Pracy, które odbędą się 03.03.2016r. będziemy gościć ponad 70 wystawców z Polski i Niemiec, w tym agencje zatrudnienia oraz firmy z branży gastronomicznej.
W tym roku pracodawcy proponują pracę głównie w branżach gastronomicznej, hotelarskiej, handlowej, budowlanej, stoczniowej. Najczęściej pojawiające się oferty dotyczą naboru do pracy w zawodach:
kucharz,
kelner,
recepcjonista,
pokojowa,
sprzedawca,
opiekun klienta,
opiekun osób starszych,
spawacz,
pracownik produkcji,
ślusarz,
elektryk.
Jednym z wystawców będzie Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Zarówno pracodawcy, jak i osoby niepełnosprawne będą mogli uzyskać informacje na temat możliwości dofinansowania i refundacji wsparcia dla osób niepełnosprawnych.
Zapraszamy również do odwiedzenia wystawców „Kulinarnych Inspiracji”, czyli strefy prezentacji firm z branży gastronomicznej.

Będzie można porozmawiać i posmakować. Wszyscy chętni, zainteresowani restauratorzy oraz ich pracownicy-kucharze będą mogli skorzystać z otwartych, bezpłatnych szkoleń z zakresu dekorowania tortów w stylu angielskim oraz podstaw kuchni molekularnej.
Liczymy na Państwa obecność oraz zachęcamy do czynnego udziału w przedsięwzięciu.

CAZ-Targi-Pracy-Plakat3