Strona główna » [ZHR] Namioty Wyklętych

[ZHR] Namioty Wyklętych

by Daniel SZYSZ

wyklecii

III Szczep Harcerski „Słowianie” im. Zawiszy Czarnego Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej oraz Szkoła Podstawowa nr 1 zapraszają na wydarzenie „Namioty Wyklętych”.

„Namioty Wyklętych” to ogólnopolska akcja stowarzyszenia Studenci dla Rzeczypospolitej, mająca na celu upamiętnienie Żołnierzy Niezłomnych – działaczy ruchu antykomunistycznego w czasach okupacji naszego kraju, polskich patriotów, którzy mieli zostać przeklęci i zapomniani. W tym roku do listy największych polskich miast, gdzie odbywają się te wydarzenie, dołącza Świnoujście. Dzięki staraniom harcerzom ze Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej, w niedziele 28 lutego i we wtorek 1 marca, na placu Wolności staną wojskowe namioty, w których będzie można obejrzeć wystawę zdjęć oraz obejrzeć filmy o Wyklętych. Gorąco zachęcamy do rozpowszechniania informacji o wydarzeniu. Oczywiście zachęcamy do wzięcia udziału i zaproszenia znajomych.

Plan szczegółowy
28 luty – plac Wolności
godzina 11.00 – 15.00 – wystawa zdjęć, mini-kino, konkurs historyczny

1 marca – plac Wolności
12.00 – 14.00 – wystawa zdjęć, mini-kino, wprowadzenie do wydarzeń przez nauczyciela historii.

Oceń ten atrykuł
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)Tunel w Świnoujściu w czasie ulewy, jak to wygląda w środku ? Film z tunelu po oberwaniu chmury


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również