Strona główna » Kocham Polskę w Świnoujściu

Kocham Polskę w Świnoujściu

by Świnoujście w sieci

Po raz trzeci do Świnoujścia zawitała Kampania Społeczna “Kocham Polskę”. Jest to ogólnopolska akcja przeprowadzana od lat przez Młodzież Wszechpolską. W akcję, tak jak w latach poprzednich, włącza się Narodowe Świnoujście.

Akcję na terenie miasta przeprowadza wspólnymi siłami działacze Oddziału Świnoujście Obozu Narodowo-Radykalnego i Młodzieży Wszechpolskiej.

Plakaty akcji będzie można odebrać w tak zwane „Walentynki”, czyli w najbliższą niedzielę, 14 lutego 2016 roku. Świnoujskich narodowców spotkać będzie można na Placu Wolności, od godziny 13:00 do godziny 14:00.

Jeśli ktoś chciałby odebrać plakat w innym terminie, proszony jest o kontakt telefoniczny z koordynatorem akcji w Świnoujściu, wiceprezesem Narodowego Świnoujścia oraz działaczem Młodzieży Wszechpolskiej, kol. Arturem Szczodrym – 504320043.

kocham-polskę-eswinoujscie

W tym roku, Młodzież Wszechpolska nawiązuje do więzi międzypokoleniowej, która jest podstawą patriotyzmu. Tak, jak można przeczytać w tekście Młodzieży Wszechpolskiej opisującym akcje: “Patriotyzm narodu, który chce dokonywać wielkich rzeczy, który odważnie i bez kompleksów chce rozwijać się we współczesnym świecie, musi w pierwszym rzędzie opierać się o promocję pozytywnych postaw, posiadać w sobie olbrzymi ładunek narodowej dumy, radości i optymizmu. (…)

kocham-polskę-eswinoujscie-swinoujscie

Nasz patriotyzm musi posiadać umiejętność zagospodarowania i twórczego przekształcania dzisiejszych trendów kulturowych. Nie można płynąć z prądem wszechobecnej popkulturowej papki, która prowadzi do utraty tożsamości i wyjałowienia kultury narodu, z drugiej strony – nie można funkcjonować w oderwaniu od tego, czym żyje dziś społeczeństwo, jakie trendy w nim dominują. Kampania Społeczna Kocham Polskę to próba >oswajania tygrysa<, współczesnej kultury, na rzecz promocji patriotycznych, narodowych postaw i wartości”.

Narodowe Świnoujście

Tunel w Świnoujściu #KtoMożeNadMorze


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW