BAL MORSKI na Łasztowni

0 comment

BAL MORSKI na Łasztowni

Hej, Ludzie Morza! Czas na bal! Już 6. lutego w Starej Rzeźni odbędzie się pierwszy “Bal Morski”. Moment został wybrany nieprzypadkowo. Właśnie trwa karnawał. Zaproszeni są wszyscy, którzy czują się związani z kulturą i tradycją morską; żeglarze, marynarze, pracownicy portów, kapitanowie, dziennikarze, właściwie wszyscy mieszkańcy Szczecina – bo przecież według popularnego powiedzenia – Szczecin leży nad morzem.

     – Jest nam niezwykle miło, że pierwszy raz od ponad 70 lat na terenie szczecińskiej Łasztowni, w symbolicznym dla tradycji portowych miejscu, będziemy mogli gościć wszystkich miłośników dobrej zabawy i tańca – z niezwykłym widokiem na Wały Chrobrego. Mamy nadzieje, że Bal stanie się naszą karnawałową tradycją i będzie powtarzany co roku z dużym powodzeniem – mówi Laura Hołowacz, prezes spółki CSL Internationale Spedition. – Dla kogo jest ten bal? Zapraszamy wszystkich dla których nasze miasto, gospodarka morska, port i tradycje marynistyczne są ważne. Zapewniamy wspaniałą oprawę artystyczną, pyszny posiłek, towarzystwo sprzyjające inspirującym rozmowom. Pierwszy Bal Morski na Łasztowni będzie na pewno historycznym wydarzeniem – dodaje Laura Hołowacz. – Chcemy zwrócić uwagę, że to bardzo ważna gałąź przemysłowa w naszym mieście, atmosfera balowa na pewno będzie elementem zachęcającym do trochę mniej formalnych dyskusji o przyszłości naszego miasta i regionu.
     Do zabawy będzie zagrzewał związany z CKE Stara Rzeźnia, od początku powstania, zespół Music Flowers Orchestra – który jako jeden z pierwszych występował na naszych deskach. Wydarzenie poprowadzi niezwykle charyzmatyczny Zenosław Borkowski. W programie balu zapewniamy atrakcje muzyczne, miłą atmosferę i znakomitą kuchnię, gorący posiłek oraz Cuba Libre – najbardziej morski drink. Akcentów morskich nie zabraknie i liczymy na szeroką reprezentacje wszystkich gałęzi gospodarki morskiej i kultury morza; od żeglarzy przez logistyków.

Więcej wiadomości można uzyskać pod numerem telefonu 91 822 84 34 lub pod adresem mailowym: kubrykliteracki@csl.eu

BAL MORSKI, 6 LUTEGO OD GODZINY 20.00 W CKE STARA RZEŹNIA.
Wstęp – 125 złotych.


Świnoujście

Zobacz więcej - Polecamy

Leave a Comment

piętnaście + 15 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this:

Wyłącz program blokujący reklamy

Używasz programu blokującego reklamy - Wyłącz go jeżeli chcesz odpadać tą witrynę Redakcja Świnoujście w sieci
PGlmcmFtZSBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LmZhY2Vib29rLmNvbS9wbHVnaW5zL2xpa2UucGhwP2hyZWY9aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuZmFjZWJvb2suY29tJTJGZXN3aW5vdWpzY2llJndpZHRoPTQ1MCZsYXlvdXQmYWN0aW9uJnNpemUmc2hhcmU9dHJ1ZSZoZWlnaHQ9MzUmYXBwSWQiIHdpZHRoPSI0NTAiIGhlaWdodD0iMzUiIHN0eWxlPSJib3JkZXI6bm9uZTtvdmVyZmxvdzpoaWRkZW4iIHNjcm9sbGluZz0ibm8iIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW49InRydWUiIGFsbG93PSJhdXRvcGxheTsgY2xpcGJvYXJkLXdyaXRlOyBlbmNyeXB0ZWQtbWVkaWE7IHBpY3R1cmUtaW4tcGljdHVyZTsgd2ViLXNoYXJlIj48L2lmcmFtZT4=