Drżymy przed imigrantami ulokowanymi w Niemczech tuż za naszą granicą, nie nie mamy pojęcia o tym co się dzieje w Świnoujściu po zachodzie słońca na ulicy Krzywej.

Każdy wie, że ta ulica słynie z niezbyt dobrej opinii i to nie bez powodu. Ja mieszkałem tam pół roku i co widziały moje oczy i słyszały moje uszy przekaże Państwu tutaj. – Pisze internauta

Młode chłopaki tzw „dresy” są chamscy i wulgarni, również względem kobiet. Niejednokrotnie musiała interweniować policja oczywiście bez większego skutku, ponieważ policja wobec tych ludzi jest całkowicie bezradna. Sam osobiście słyszałem jak ci młodzi mężczyźni ubliżali funkcjonariuszom.

Nie oszukujmy się. Te chłopaki to w 90% bandyci i złodzieje, bo żaden chyba nie ma stałej pracy a skądś pieniądze mieć musi na alkohol i inne używki a i nie jeden po wyrokach. Wszyscy o tym doskonale wiedzą w tym policja lecz nikt z tym nic nie robi.

Pobicia przez tych ludzi to nic nadzwyczajnego (zwykle w kilku na jednego) ale tym razem pijani i pod wpływem narkotyków pobili chłopaka i pocięli go nożem! Z tego co wiem nie był to pierwszy taki przypadek. Przepraszam, ale jeżeli ktoś potrafi dopuścić się takiego bestialstwa nie zasługuje na miano człowieka a nawet zwierzęcia. Sprawa pozostała bez echa. Sprawcy na wolności. Chłopak cały w szwach, zastraszony, boi się zeznawać. Prawdopodobnie boi się że historia może się powtórzyć. Przepraszam bardzo ale co to do cholery ma być ?

Policja od lat nie radzi sobie z bandytami z Krzywej a ma poradzić sobie ze zorganizowanymi bandami imigrantów?

W moim liście nie chodzi o kolejną nagonkę na tą dzielnice. Chodzi o to że matki boją się o swoje dzieci, bo nikt nie wie kto będzie następny. Jeżeli policja któregoś złapie to sąd go zaraz wypuści. Nawet jak pójdzie do więzienia to i szybko z niego wyjdzie jeszcze gorszy. Jest to wielki nierozwiązany problem nawarstwiający się latami. Jeżeli nikt z tym nic nie zrobi dojdzie znowu do tragedii jak przed laty kiedy zamordowano na działkach człowieka za to że poprosił o papierosa.


Zapytaliśmy rzecznik prasowa komendanta jak ustosunkuje się do tych informacji 0 jak tylko dostaniemy informację od razu ją opublikujemy na łamach naszego portalu.