Strona główna » Wygrana SMS Świnoujście w derbach siatkarskich w II Lidze.

Wygrana SMS Świnoujście w derbach siatkarskich w II Lidze.

Dużą niespodziankę zrobili swoim kibicom zawodnicy SMS Świnoujście wygrywając 3:1 (17,-20,19,21,) w meczu II Ligi piłki siatkowej zwyciężając z faworyzowaną i bardziej doświadczoną drużyną OPP Kołobrzeg. Tymbardziej cieszy to zwycięstwo, gdyż był to pojedynek
derbowy i do tego rewanż za porażkę w I Rundzie w Kołobrzegu.                                                                                                                                            Dodatkowo cieszy Trenerów K.Janaszewskiego i K.Dobka dość dobrze wykonana praca w meczu przez chłopaków z SMS-u pod kątem planu taktycznego i przede wszystkim determinacja z jaką zawodnicy grali. Podsumowując ten mecz właściwie poza drugim setem był pod kontrolą Juniorów ze Świnoujścia i chyba zbyt łatwo wygrany 1 set do 17-tu punktów spowodował lekką dekoncentrację w drugim- przegranym. Ale już kolejne dwa sety pokazały, że dobra gra szczególnie w dwóch elementach, tj.w ataku i zagrywce przyniosła sukces i radość uczniom i Trenerom SMS-u. Cieszy drugie zwycięstwo w II Lidze i to za 3 punkty i życzymy młodym siatkarzom częstszego tańca radości po zwycięstwach, a także kibicom, którzy zapełnili halę do ostatniego miejsca takich pozytywnych emocji. Najbliższy mecz rozegrany będzie w świnoujskiej hali 31.01. w niedzielę o godzinie 13:00 i już zapraszamy kibiców na duże emocje.                                                                                                     Skład SMS Świnoujście: Małecki K.,Tama A.,Baran F., Ćwikliński Sz., Skrobot K., Lorenc A., Ostrowski D.-libero, Lamorski K., Szmigiel M., Durbajłło Ł., Adamski B., Bąk Sz., Malewicz M.