Strona główna » Wielka przygoda na Atlantyku!!!

Wielka przygoda na Atlantyku!!!

by Świnoujście w sieci

Wielka przygoda na Atlantyku!!!
Ruszył nabór do reprezentacji Szczecina w TTSR 2016!

Chcesz przeżyć prawdziwą morską przygodę, ale brakuje Ci żeglarskiego doświadczenia? Chcesz poczuć wolność, radość, słony wiatr smagający twarz i mieć pełne uśmiechu wspomnienia, ale także nauczyć się rozwiązywania problemów, tolerancji, współdziałania i odpowiedzialności za siebie i innych? NIE PRZEGAP OKAZJI! ZGŁOŚ SIĘ I DOŁĄCZ DO ZAŁOGI! Właśnie w poniedziałek 4 stycznia o godzinie 10:00 rozpoczęła się kolejna rekrutacja do Reprezentacji Szczecina na regaty The Tall Ships Races 2016. Szczecin na pokładzie żaglowca będzie reprezentować aż 96 śmiałków. Tegoroczne regaty zostały podzielone na trzy etapy- rozpoczną się w Antwerpii, a stamtąd załogi popłyną do Lizbony, następnie do Kadyksu, potem dalej do portu finałowego w A Coruni. Będzie zatem ciepło i przyjemnie, ale pracowicie…  (szczegóły na stronie Centrum Żeglarskiego – www.centrumzeglarskie.pl)

(więcej na: http://centrumzeglarskie.pl/aktualnosci/1150-wielka-zeglarska-przygoda-na-cieplych-wodach-startujemy-z-rekrutacja-do-reprezentacji-szczecina-na-ttsr-2016.html
 Pozdrawiamy,
Zespół Reprezentacji Szczecina

Koordynator:
Beata Prell, Centrum Żeglarskie, tel. (91) 461-53-91
e-mail: b.prell@centrumzeglarskie.pl
P.S. Warto dodać, że młodzieżowa reprezentacja Szczecina od 2004 roku uczestniczy już corocznie w tym wielkim międzynarodowym święcie żeglarzy z całego świata. Zresztą – nie tylko uczestniczy, ale jest zawsze w czołówce, wielokrotnie odnosząc sukcesy i zwycięstwa, zarówno w regatach jak i w paradach ulicznych, szczególnie na pokładach „Daru Szczecina” i „Fryderyka Chopina”, a także „Magnolii”, „Zrywa” i „Urtici”. Dołącz do nich!!! (WS)
Zdjęcia: Wiesław Seidler

Świnoujście. Musisz to zobaczyć !!


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

4 + szesnaście =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Świnoujście w sieci

FREE
VIEW