24 Finał WOŚP

 

Od wielu lat Towarzystwo Przyjaciół Świnoujścia włącza się w orkiestrowe granie. Podobnie jak w latach poprzednich także tym razem serdecznie zapraszamy już 09 stycznia (sobota) od godz. 17-tej na imprezę KRAM RZECZY DZIWNYCH (dawniej Aukcja rzeczy dziwnych),

 w gościnnych progach hotelu Hampton by Hilton. Podczas kramu licytowane będą przeróżne przedmioty – czasem dziwne – ozdobne i użyteczne, ale też rejsy, masaże, zabiegi zdrowotne itp.

W tym roku KRAM zapowiada się atrakcyjnie – niektóre przedmioty przywędrowały ze Szwecji i Danii.

Podczas Kramu otwarta będzie też Spiżarnia Babuni z pysznościami – różnymi przetworami mieszkanek naszego miasta. Warto przyjść i nie zapomnieć portfela.

Będzie też przerywnik muzyczny – niespodzianka

Jeśli zechcecie wspomóc WOŚP  przetworami do spiżarni i ciekawymi przedmiotami na aukcję –

można je przynieść do Sklepu rowerowego na Monte Cassino lub do Zakładu fryzjerskiego AXEL przy ul. Dąbrowskiego.

 

   A następnego dnia 10 stycznia (niedziela) od godz. 17-tej TPŚ zaprasza do Galerii ART MDK na doroczne spotkanie z ciekawymi osobami związanymi z morzem. Cykl tych spotkań pt. Twarzą do Morza – ŻEGLOWANIE” wiąże się z morskim położeniem naszego miasta. Spotkamy się

z  mieszkańcami, którzy pływają pod żaglami. O swych rejsach opowiedzą ; szkutnik Jan GROTKOWSKI, kapitan Maciej KRZEPTOWSKI, żeglarz Aleksander MIKOŁAJÓW, kapitan Jan WALCZAK, żeglarz, fotograf morza,  wraz z żeglującą rodziną  Marek WILCZEK oraz żeglarze Hanna i Fred ŻURAWSCY.

Będzie też żeglarski  przerywnik muzyczny,  pyszne ciasta, kawa i herbata.

 

  Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia – SIE MA!