W piątek 11 grudnia, dzieci z PM nr 10 z grupy ,,Muszelki”, zostały zaproszone przez panią Grażynkę Poturała do restauracji ,,QCHNIA”, na pieczenie świątecznych ciasteczek.

Przedszkolaki z zapałem zabrały się do pracy: wałkowały ciasto i wykrawały foremkami kształty. Podczas pieczenia ciastek, pani Grażynka przygotowała dla wszystkich przedszkolaków słodki poczęstunek.

Dużo frajdy sprawiło dzieciom dekorowanie upieczonych kształtów. To była najlepsza zabawa. Gotowe, kolorowe ciasteczka zapakowaliśmy i zabraliśmy do przedszkola. Tak, by każdy mógł pochwalić się rodzicom co pięknego dziś wykonał.

Serdeczne podziękowania składamy właścicielce ,,QCHNI” pani Grażynie Poturała, za udostępnienie lokalu i przygotowanie ciasta oraz poczęstunku. Dziękujemy również paniom które tam pracują: Asi i Dorotce, za pomoc dzieciom podczas wykonywania ciastek. Gorące podziękowania składamy mamie Emila, pani Monice, która wybrała się tam razem z nami i pomagała przedszkolakom podczas tworzenia pysznych ciasteczek.

Tekst & foto: A. Olszewska, I. Łukaszewicz

[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10153801734656974.1073743224.283752206973&type=3/” width=”700″/]