Strona główna » Jesteś przedsiębiorczy? Wpadnij do ZUS – „Tydzień Przedsiębiorcy”

Jesteś przedsiębiorczy? Wpadnij do ZUS – „Tydzień Przedsiębiorcy”

by Świnoujście w sieci

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą lub planujesz założyć firmę

zapraszamy w dniach 23-27 listopada br. do wszystkich placówek Zakładu na „Tydzień Przedsiębiorcy”. Tegoroczne dni otwarte odbywają się pod hasłem „ZUS dla Biznesu”, nawiązując do programów i udogodnień, jakie ZUS oferuje przedsiębiorcom.

W jednym miejscu udostępniamy Państwu możliwość uzyskania wszelkich informacji związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, a także skorzystania z:

Bezpłatnych seminariów tematycznych:
Rozpoczynasz prowadzenie działalności – poznaj swoje prawa i obowiązki – w ramach seminarium zostaną przekazane informacje, które ułatwią wypełnianie obowiązków związanych z prowadzeniem własnego biznesu, m.in. zasady zgłaszania działalności, zgłaszania do ubezpieczeń, opłacania składek czy też narzędzi jakie ZUS oferuje do sporządzania dokumentów ubezpieczeniowych;
Jakość danych a rozliczenie konta – w ramach seminarium omawiany będzie m.in. wpływ wypełniania i korygowania dokumentów na rozliczenie konta płatnika składek w ZUS;
Rozliczanie i wypłata świadczeń – w ramach seminarium zostaną przybliżone zagadnienia z zakresu ustalania uprawnień do świadczeń z tytułu choroby i macierzyństwa, jak również ich wysokości i terminów wypłat.

Konsultacji dotyczących usług oferowanych przez ZUS takich jak:
Program Interaktywny Płatnik Plus (IPP)
Dofinansowanie projektów w zakresie prewencji wypadkowej
Elektroniczne zwolnienia lekarskie (e-ZLA)
Doradcy ds. ulg i umorzeń

Porad ekspertów:
Zakładu Ubezpieczeń Społecznych,
Instytucji współpracujących m.in. Urzędów Skarbowych, Powiatowych Urzędów Pracy, Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Narodowego Funduszu Zdrowia, Urzędów Miasta.
Szczegółowe informacje oraz terminy seminariów i dyżurów ekspertów zaproszonych Instytucji dostępne są w placówkach ZUS oraz w zakładkach „Seminaria” i „Harmonogramy”.

Serdecznie zapraszamy!

Bramownice w Świnoujście - Miasto usuwa dzikie koczowiska z parkingów przy plaży


eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci

Zobacz również

Leave a Comment

pięć − 2 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.