Strona główna » SUKCES UKS GIMSPORT

SUKCES UKS GIMSPORT

W dniach 06-08.11.2015 w Gogolinie odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w zapasach w stylu wolnym. W zawodach udział wzięło blisko 200 najlepszych zapaśników z klubów z całej Polski , wśród których wystartował zawodnik UKS GIMSPORT Międzyzdroje Adrian Jaworski który to zdobył brązowy medal !!!!!!

Jest to bez wątpienia kolejny duży sukces zawodników UKS GIMSPORT !!!

W klasyfikacji województw zachodniopomorskie zajęło wysokie 2-gie miejsce !!!!!!

W tym samym czasie w Berlinie odbywał się turniej w zapasach kobiet w którym udział brały zawodniczki z 12 państw europejskich a wśród nich zawodniczka UKS GIMSPORT Międzyzdroje Natalia Jaworska która w mocno obsadzonym turnieju zdobyła 5 m-ce.

Zarząd klubu składa serdeczne gratulacje zawodnikom oraz trenerom oraz serdecznie dziękuje Spa Bagiński & Chabinka za odnowę biologiczną zawodników.